Ďakovné listy od klientov

Meditácia

Milá Marion, milý Pavol!
Ešte raz by sme sa vám chceli poďakovať za inšpirujúci víkend. Tešíme sa, že sme mohli u vás vidieť pre nás doposiaľ neznámy spôsob života. Ďakujeme za vašu pomoc, trpezlivosť a podporu. Dúfam, že sa čoskoro opäť uvidíme!
Som rada, že som vás mohla spoznať aj osobne a zažiť atmosféru u vás na vlastnej koži.
Želáme vám všetko dobré. S pozdravom L&A

Ďakujem od Philippa

Milá pani Daghan.
Vy ste tá najlepšia. Je to pre mňa nevysvetliteľná vec, odkiaľ to všetko viete, bez toho aby som vám niečo povedal. Som rád, že sa v utorok uvidíme ...
S pozdravom
Philippe R.

Kontakt s druhým svetom

Milí Palko a Marion, Volala som mojej mamke ohľadom odkazov od nasej bábušky. Správy od nej mali na mamku neuveriteľne blahodarný vplyv. Mamka bola veľmi veľmi šťastná a zdá sa, že sa so všetkým, čo sa stalo, zmierila. Mamka sa bála, či sa na ňu bábuška nehnevá za to, že ju nevládala doopatrovať ( bolo to neuveriteľne náročné, hlavne po psychickej stránke) a v konečnom štádiu ju dala do domu opatrovateľskej služby. Hneď večer sa s bábuškou aj „porozprávala“, vysvetlila jej svoje pocity a povedala jej, že už nemusí chodiť, že ju už nebude volať Happy A po dlhej dobe sa mamka konečne dobre vyspala. Ďakujeme Happy Želáme krásny deň a posielame veľa lásky S. a mamka

Jasnovidectvo

R.D.
Milá Marion! Čo sa týka prognózy lekárov, mala si vo všetkých bodoch pravdu. Vyšetrenia dopadli tak, ako si predpovedala. Tvoja práca účinkovala a lekári nenašli nič viac! Žiaľ aj tvoje predpovede čo sa týka A. sa vyplnili a nebolo mu viac pomoci. Našli ho v čase, ktorý si predpovedala.
R.D.

Kontakt s druhým svetom

Milá Marion, po smrti môjho muža som bola veľmi nešťastná. Môj muž, ako vieš, tiež nenašiel pokoj. Teraz je znova všetko v poriadku a ja konečne môžem voľne dýchať. Viem, že môj muž je v nebi. Ďakujem ti s celého srdca.
K.