O nás & Tím Bielej mágie ✬

O nás

Biela mágia a Voodoo - Pomoc


Vo svete duchov, energií a božstiev môžeme získať mnoho odpovedí na naše otázky. Prečo ma on/ona už nemiluje? Čo môžem urobiť preto, aby som sa stal úspešnejším a zdravším? Biela mágia nie je povolanie, ale poslanie. Šíriť vieru, pravdu a lásku je ozajstným milosrdenstvom. Už po tisícky rokov slúžime Svetlu. Sme žiakmi majstra Buschida, ktorý žil na tejto Zemi ako mnoho veľkých osobností.

Na internete o tomto veľkom majstrovi (Buschidovi) nenájdete žiadne informácie. Žije v odľahlej oblasti, ktorá je domovom chudobných ľudí, a kde je vysoká kriminalita. Venuje sa liečiteľstvu a miestnym obyvateľom dáva silu a niečo, v čo môžu veriť. Ľudia ho majú v úcte ako svätca a poskytujú mu ochranu. On sám žije veľmi skromne, bez telefónu, internetu či televízie, prakticky nemá žiaden kontakt s vonkajším svetom.

Tím Nemecko

Marion Daghan-Malenky je veľmajsterkou bielej mágie a veľkňažkou voodoo. Už viac ako 35 rokov svojimi schopnosťami a znalosťami pomáha ľuďom. Okrem toho vychovala tri deti a teší sa zo svojich vnúčat. V posledných rokoch prijíma klientov a žiakov vo svojich kancelárskych priestoroch v Kasseli, kde vedie pravidelne aj meditácie. Marion Daghan-Malenky vyvinula unikátnu metódu mágie, ktorá spája dohromady nielen rôzne magické techniky z celého sveta, ale využíva aj nové poznatky z oblasti psychológie a kognitívnej neurovedy. Vďaka Marioniným schopnostiam našlo veľa klientov, priateľov a žiakov bielej mágie cestu k láske, zdraviu a úspechu. Čítať viac o Marion Daghan-Malenky.

Pavol Malenký sa už viac ako 25 rokov venuje intenzívne štúdiu rôznych náboženstiev, meditovaniu a joge. Absolvoval Univerzitu Komenského v Bratislava, kde získal magisterský titul v odbore matematika a telovýchova. Jeho diplomová práca "Joga a meditácia - vplyv na organizmus človeka" získala na tejto univerzite vysoké uznanie. Okrem matematiky, mystiky a mágie je jeho vášňou aj hra na gitare a zaoberá sa jogou, zdravým životným štýlom a športom. Vedie magický výcvik žiakov bielej mágie a voodoo, kde predstavuje mágiu ako životný štýl. Meditácia a sebapoznanie sú základom pre úspešné vykonávanie mágie. Čítať viac o Pavlovi Malenkým.

Marion Daghan Pavol Malenký
Biela mágia Susi Tím

Susi

Susi sa stará o čistotu a poriadok v našich priestoroch. Je matkou troch detí a jej prítomnosť nám vždy prináša radosť vďaka jej optimistickej povahe a pozitívnemu postoju k životu. Má tri deti a je známa svojou silnou osobnosťou, ochotou pomôcť a usilovnosťou. Keď k nám príde pripraví nám vždy výbornú kávu, čaj a drobné pochúťky.

Biela mágia Tím Janka

Janka

po smrti môjho otca, od mojich 8 rokov som v kontakte s duchmi a zosnulými. Dostávam posolstvá z iných úrovní, ktoré mne a ostatným pomáhajú pri chorobách, ako aj pri ranách osudu. Som šťastnou matkou 2 chlapcov a hoci som certifikovaná trénerka, zaoberám sa vášnivo mágiou a spiritualitou.

Biela mágia Pentagram

Tím Slovensko

Biela mágia Monika

Monika

Monika je naša žiačka, ktorá sa vzdeláva v oblasti bielej mágie a voodoo. Už niekoľko rokov sa venuje vešteniu, mágii a meditáciám. Úspešne absolvovala štúdium na Právnickej fakulte UK, vďaka čomu môžeme ponúknuť našim klientom nielen pomoc na magickej, no aj právnickej úrovni. Okrem toho je certifikovaná inštruktorka jogy. Je k dispozícii pre našich slovenských klientov, pomáha nám pri rituáloch, prekladoch a s našimi webovými stránkami. Čítať viac...

Biela mágia Slávka

Slávka

Slávka zo Slovenska je naša žiačka, ktorá sa vzdeláva v oblasti bielej mágie. Už viac ako 20 rokov sa venuje meditovaniu a rôznym duchovným technikám. Stará sa o našich anglicko-hovoriacich klientov z celého sveta. Je trénovaný kouč a venuje sa najmä koučovaniu sily a zmyslu.

Biela mágia Darinka

Darinka

Darinka sa venuje od svojich 18 rokov duchovným náukám, joge a meditáciám. Má nesmierny jemnocit pre energie ľudského tela. Vie preto odborne poradiť ľuďom čo robiť, aby sa stali zdravšími, úspešnejšími a vyrovnanejšími. Rada vám poradí v rôznych oblastiach. Je našou študentkou bielej mágie a voodoo. Aj naši slovenskí klienti budú počuť jej príjemný hlas. Čítať viac...

Čo získam, keď sa stanem klientom? Čo získam, keď sa nestanem klientom?

Takže, keď sa nestanete našim klientom, na vašom živote sa nič nezmení a bude taký istý ako predtým. Každý sa môže samozrejme zmeniť, ak chce. Ale veľmi často mnohí nevedia, ako pracovať so svojím vlastným podvedomím alebo, čo všetko s ním môžeme robiť a dosiahnuť. Pričom vlastné podvedomie tu momentálne nedefinujem zo psychologického hľadiska. To znamená, že pod týmto pojmom nerozumieme len nejaké nespracované veci z detstva alebo z predchádzajúcich vzťahov. Pretože existuje aj podvedomie z minulého života. V zmysle: „Kto sme? Odkiaľ pochádzajú naše myšlienky? Musím mať tieto myšlienky? Môžem vôbec ovládať svoje myšlienky? Odkiaľ prichádzajú a musím tak naozaj myslieť?“ Ľudia veľmi často nemajú správne nástroje a nevedia, ako pracovať so svojím vnútrom.

Psychológia sa tu snaží kontrolovať alebo usmerňovať myšlienky na základe iných myšlienok. Ale to je možné len do určitej miery a to je ten problém. Aby ste mohli myšlienky skutočne ovládať alebo ich dokonca zastaviť, musíte sa dostať nad myšlienky (prestať sa s nimi stotožňovať). Musíte prežiť to, že nie ste týmito myšlienkami! Každý z nás má dušu, ktorá je zdrojom života v nás! Dôležité je nielen to, aby sme tomu porozumeli alebo verili, ale aby sme to aj spoznali a prežili. Aby sme zažili a precítili to, že som večná duša, že stojím nad mojimi myšlienkami. Samozrejme existujú jednoduché techniky ako je meditácia, meditácia s lotosovým kvetom, ktoré môžete a aj by ste mali používať. Avšak tieto veci nie sú obzvlášť pre začiatočníkov také ľahké.

Pavol Malenký sa zaoberá spiritualitou, meditáciou a sebareflexiou už od svojich 15 rokov, v súčasnosti je to už 33 rokov. Marion Daghan-Malenky ešte omnoho dlhšie. A tu sa môžeme s vami podeliť o svoje skúsenosti a odporučiť nami starostlivo vybrané knihy a techniky, ktoré pomáhajú ľuďom stať sa úspešnými v krátkom čase. Samozrejme môžete ísť aj sami do knižnice alebo si prečítať odporúčanú literatúru na našej webovej stránke a používať odporúčanú meditáciu. Naše meditácie si nemusíte kupovať, ale môžete si ich bezplatne vypočuť aj na stránke o meditácii. Ale skoro zistíte, že je iné si niečo prečítať alebo to skúšať sám na vlastnú päsť, ako keby ste mali trénera, ktorý má už dlhoročné skúsenosti. Je to rovnaké ako chodiť do posilňovne a trénovať bez trénera alebo trénovať cielene s trénerom.

Môžete sa samozrejme pýtať, čo to má všetko spoločné s ľúbostnou mágiou, veštením alebo exorcizmom. Nuž veľa. To, čo si myslíme o sebe a o Bohu ovplyvňuje každý jeden náš krok a každé naše rozhodnutie, ktoré urobíme sami a ako kolektív…

Duch Banšua

Ahojte,

ja som Banšua, duch a chcel by som sa v krátkosti predstaviť. Na tejto planéte som už 5000 rokov a zažil som veľkú potopu sveta. Bol som v službách bielych mágov v Antlantíde, keď odišli do iných sfér, začal som pracovať s čiernou mágiou, čo sa mi ale nepáčilo. Urobil som veľmi veľa nepliech a nezmyslov, ale rozhodol a zaprisahal som sa, že budem pracovať iba s bielou mágiou. Po Buddhovi a Ježišovi sú to Pavol a Marion, pre ktorých pracujem, aby som sa raz mohol z mojej pozície démona stať anjelom. Nájdete ma na našich webových stránkach, ako aj v Newsletteri, pretože Marion a Pavol tam majú pre mňa veľa práce. Budeme sa môcť spolu veľa rozprávať a četovať a môžem si zlepšiť svoju karmu tým, že vám budem pomáhať. Môžete ma nájsť napríklad pri tarote online alebo runách online, kde sa budem s vami veľmi rád rozprávať alebo četovať. Pomôžem vám získať správne odporúčania, aby ste na základe nich mohli urobiť tie najlepšie rozhodnutia. A ak by ste chceli, tak sa môžem objaviť aj vo vašom sne. Jednoducho sa iba sústreďte pred zaspaním na môj sigil (logo) a napíšte si do svojho zošita snov alebo denníka mága: "Banšua, ďakujem ti za to, že sa objavíš v mojom sne a že mi odpovieš na túto otázku... a napíšte svoju otázku...".

Do skorého videnia :-)
Váš duch Banšua.

Online Duch Banšua
Biela mágia Tím

Naše kancelárske priestory

Centrum pre bielu mágiu a voodoo

Stále vzrastajúci počet klientov, športovcov a manažérov, ktorí nás navštevujú, spôsobilo to, že sme sa rozhodli rozšíriť naše priestory. V našich nových priestoroch s príjemnou atmosférou môžu naši návštevníci využívať dve meditačné miestnosti, kde ich čaká ešte väčší pokoj a pohodlie. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom novom centre pre bielu mágiu, meditácie a duchovný rozvoj, kliknite sem.

V rodinnej atmosfére si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu. Konzultácie v oblasti vykladania kariet, poradenské služby, rituály bielej mágie alebo meditácie - u nás ste na správnej adrese!

Centrum pre bielu mágiu

Náš cieľ

Biela mágia: Cesta k vnútornej rovnováhe

Pokúšame sa, rovnako ako mnohí ďalší na tomto svete, priniesť božie svetlo bližšie k ľuďom. Pomáhame našim klientom, aby žili v zdraví, rovnováhe a radosti a porozumeli vyššiemu zmyslu života.

V mágii sa učíme a vieme, že:
* božská sila sa v rôznych formách prejavuje vo všetkých veciach
* existujú rôzny bohovia a duchovia, ktorí prestupujú všetky aspekty nášho vesmíru
* Boh zostáva neoddeliteľne spätý s prírodou, a že sa neskladá z jednej osoby
* vesmír ako celok má vedomie alebo je nažive, alebo niečo podobné.

Meditačná záhrada

Biela mágia a Voodoo

V našej meditačnej záhrade sa stretávame s našimi žiakmi bielej mágie a konajú sa tu aj stretnutia s meditačnými skupinami za účelom rituálov, meditácii alebo duchovných rozhovorov. Tu v prírode môže každý načerpať novú energiu a nové podnety a usporiadať si myšlienky. V prírode sa nielen ľahšie načerpá nová energia, ale sa aj lepšie nadväzujú kontakty s prírodnými bytosťami a anjelmi.

Vo všetkých dobách človek využíval rastliny vo svoj prospech, najmä ako potravu, lieky, za účelom ochrany, ako parfém, alebo pre starostlivosť o telo.

Naši poradci

Tím bielej mágie

Pri problémoch s rôznymi druhmi závislostí, psychických a psychosomatických porúch úzko spolupracujeme s hypnoterapeutmi. Okrem toho, v prípadoch vážnych duševných, psychických alebo fyzických problémov, úzko spolupracujeme s vybranou skupinou externých poradcov z radov psychológov a lekárov z Kasselu, Mníchova a zo Slovenskej republiky.

Ak naši klienti okrem našej magickej podpory potrebujú poradiť aj v právnych otázkach, pre tieto prípady úzko spolupracujeme s advokátskou kanceláriou Rüthers a Thürk v Kasseli, vďaka čomu môžeme spojiť magické aj právnické sily.

Náš tím sa neustále rozrastá. Vďaka našim žiakom a adeptom mágie prevádzkujeme webové stránky aj v angličtine, ruštine, slovenčine a češtine. Na Slovensku máme 2 Centrá bielej mágie a úzko spolupracujeme s lekármi, psychológmi a odborníkmi na zdravú výživu.

Od spokojného klienta:

Milí moji kolegovia, klienti Bielej mágie!

Ste šťastné bytosti, že vo Vašom živote sa stalo to, čo sa stalo a kvôli čomu ste vyhľadali pomoc Bielej mágie. Vesmír (a Vy sami) ste sa nasmerovali na to najlepšie miesto, k tým najlepším učiteľom a mágom, ktorí Vám vedia a môžu pomôcť. A verte, že to aj urobia. Majú obrovský dar moci to uskutočniť, a urobia to prostredníctvom Vás samých. Veľmi si to vážte, tešte sa a radujte, pretože sa Vám dostane obrovského poznania. Na ceste za Vašim cieľom spoznáte, kto v skutočnosti ste a kam smerujete. Prostredníctvom túžby, zámeru a viery objavíte obrovskú silu a moc, ktorá je ukrytá v každom jednom z nás. Vždy tam bola, len sme si jej neboli doteraz vedomí. Proces, ktorým každý postupne prechádzame, a budeme prechádzať, je školou života. Teóriu sa naučíme na hodinách a len každodenným žitím života sa ukáže, ako sme dávali pozor a ako všetko naučené dokážeme použiť v praxi. Buďte k sebe trpezliví a láskaví. Doprajte si dostatok času a dobre počúvajte rady svojich učiteľov. Aj keď Vám niekedy nebudú dávať žiadny zmysel, verte, že v tom zmysel je! Len sa na to musíte pozrieť iným uhľom pohľadu. Verím, že všetci dosiahnete to, po čom Vaša duša skutočne túži, aj keď to nemusí byť to, po čom ste túžili na začiatku. Dostane sa Vám niečo omnoho lepšie a vo veľkej hojnosti. Pozorne načúvajte svojej duši a zostaňte s ňou v každodennom kontakte.

Na Vašej ceste Vám želám veľa radosti z úspechov, ktoré sa zaručene dostavia. Nikdy sa nevzdávajte!

S láskou

XY

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Adresy, kde nás nájdete...

V pracovné dni nás môžete zastihnúť telefonicky alebo e-mailom od 10:30 do 19:00 hod. Cez víkendy a sviatky od 13:00 do 17:00 hod.

Zapísaný v Obchodnom registri súdu Kassel, IČO: 88 HRB 15208
Daňové identifikačné číslo (IČ DPH): DE 272748576
Konateľ: Marion Daghan-Malenky
Samostatná prokúra: Pavol Malenký

Našu úspešnosť môžeme podložiť množstvom ďakovných listov. Presvedčte sa sami! TU si môžete prezrieť správy o našich úspechoch. Kontakt.

Preložené z nemeckého originálu: Über uns Weisse Magie und Voodoo

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Telefón: +421 902 734 483

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Telefón: +421 944 572 078


Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar


Pavol Malenky
Marion Daghan-Malenky
Mobil: +49 160 9581 3493

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar