Biela mágia

O nás & Tím Bielej mágie ✬

O nás

Biela mágia a Voodoo - Pomoc

Vo svete duchov, energií a božstiev môžeme získať mnoho odpovedí na naše otázky. Prečo ma on/ona už nemiluje? Čo môžem urobiť preto, aby som sa stal úspešnejším a zdravším? Biela mágia nie je povolanie, ale poslanie. Šíriť vieru, pravdu a lásku je ozajstným milosrdenstvom. Už po tisícky rokov slúžime Svetlu. Sme žiakmi majstra Buschida, ktorý žil na tejto Zemi ako Ježiš, Krišna, Budha, Sai Baba zo Shirdi a mnohí iní významní ľudia.

Niekoľko informácií o ňom môžete nájsť na Internete. Buschido žije v odľahlej oblasti, ktorá je domovom chudobných ľudí, a kde je vysoká kriminalita. Venuje sa liečiteľstvu a miestnym obyvateľom dáva silu a niečo, v čo môžu veriť. Ľudia ho majú v úcte ako svätca a poskytujú mu ochranu. On sám žije veľmi skromne, bez telefónu, internetu či televízie, prakticky nemá žiaden kontakt s vonkajším svetom.

Tím Nemecko

Marion Daghan je majsterkou bielej mágie a veľkňažkou voodoo. Už viac ako tridsať rokov svojimi schopnosťami a znalosťami pomáha ľuďom. Okrem toho vychovala tri deti. V posledných rokoch prijíma klientov vo svojej kancelárii v Kasseli, pomáha im v rôznych životných situáciách a tiež pravidelne vedie meditácie. Čítať viac...

Pavol Malenký sa už viac ako dvadsať rokov venuje štúdiu rôznych náboženstiev, meditovaniu a joge. Absolvoval Univerzitu Komenského v Bratislava, kde získal magisterský titul v odbore matematika a telovýchova. Jeho diplomová práca "Joga a meditácia - vplyv na organizmus človeka" získala na tejto univerzite vysoké uznanie. Čítať viac...

Marion Daghan Pavol Malenký
Biela mágia Agi

Agi

Novou asistentkou v našom tíme je Agi. Pomáha nám nielen pri organizácii, stanovovaní termínov a návštevách klientov, ale aktívne sa podieľa aj na organizácii našich meditačných seminárov. Vďaka jej pokojnej a uvoľnenej povahe sa perfektne hodí do nášho tímu. Je matkou jednej 15 ročnej dcéry.

Biela mágia Susi

Susi

Susi sa stará o čistotu a poriadok v našich priestoroch. Je matkou troch detí a jej prítomnosť nám vždy prináša radosť vďaka jej optimistickej povahe a pozitívnemu postoju k životu. Má tri deti a je známa svojou silnou osobnosťou, ochotou pomôcť a usilovnosťou. Keď k nám príde pripraví nám vždy výbornú kávu, čaj a drobné pochúťky.

Biela mágia Ralf

Ralf

Ralf sa stará o našu meditačnú záhradu, v ktorej sa konajú meditačné semináre, voodooo konzultácie a rituály bielej mágie.

Biela mágia Daniela

Daniela

Novou asistenkou v našom tíme je aj Daniela. Už niekoľko rokov sa zaoberá meditáciou, duchovným rozvojom, energiami a liečením rôzneho druhu. Babička ju naučila veľa o bylinkách a živote. Roky plynuli a Daniela absolvovala štúdium v oblasti medicíny.

Biela mágia Pentagram

Tím Slovensko

Biela mágia Monika

Monika

Monika je naša žiačka, ktorá sa vzdeláva v oblasti bielej mágie a voodoo. Už niekoľko rokov sa venuje vešteniu, mágii a meditáciám. Úspešne absolvovala štúdium na Právnickej fakulte UK, vďaka čomu môžeme ponúknuť našim klientom nielen pomoc na magickej, no aj právnickej úrovni. Je k dispozícii pre našich slovenských klientov, pomáha nám pri rituáloch, prekladoch a s našimi webovými stránkami. Čítať viac...

Biela mágia Darinka

Darinka

Darinka sa venuje od svojich 18 rokov duchovným náukám, joge a meditáciám. Má nesmierny jemnocit pre energie ľudského tela. Vie preto odborne poradiť ľuďom čo robiť, aby sa stali zdravšími, úspešnejšími a vyrovnanejšími. Rada vám poradí v rôznych oblastiach. Je našou študentkou bielej mágie a voodoo. Aj naši slovenskí klienti budú počuť jej príjemný hlas. Čítať viac...

Tím International

Biela mágia Slávka

Slávka

Slávka zo Slovenska je naša žiačka, ktorá sa vzdeláva v oblasti bielej mágie. Už viac ako pätnásť rokov sa venuje meditovaniu a rôznym duchovným technikám. Stará sa o našich anglicko-hovoriacich klientov z celého sveta. Je trénovaný kouč a venuje sa najmä koučovaniu sily a zmyslu.

Biela mágia Jaroslav

Jaroslav

Jaroslav zo Slovenska je k dispozícii pre našich českých klientov. Intenzívne sa venuje okrem mágie a mystiky aj sebeobrane. Špecializuje sa aj v oblasti zdravej výživy, zdravého životného štýlu v modernej dobe a preto vie výborne poradiť aj v tomto smere.

Biela mágia Tím

Nadprirodzené javy

Milí návštevníci konečne je to tu…

Od 20.11.2015 nás môžete sledovať naživo na nemeckej televíznej stanici TLC a zažiť s nami rituály bielej mágie, rovnako ako aj magický výcvik našich žiakov.

Tu sú termíny vysielania na TLC:

Naše kancelárske priestory

Centrum pre bielu mágiu a voodoo

Stále vzrastajúci počet klientov, športovcov a manažérov, ktorí nás navštevujú, spôsobilo to, že sme sa rozhodli rozšíriť naše priestory. V našich nových priestoroch s príjemnou atmosférou môžu naši návštevníci využívať dve meditačné miestnosti, kde ich čaká ešte väčší pokoj a pohodlie. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom novom centre pre bielu mágiu, meditácie a duchovný rozvoj, kliknite sem.

V rodinnej atmosfére si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu. Konzultácie v oblasti vykladania kariet, poradenské služby, rituály bielej mágie a meditácie - u nás ste na správnej adrese!

Centrum pre bielu mágiu

Náš cieľ

Biela mágia: Rovnováha, poznanie a láska

Pokúšame sa, rovnako ako mnohí ďalší na tomto svete, priniesť božie svetlo bližšie k ľuďom. Pomáhame našim klientom, aby žili v zdraví, rovnováhe a radosti.

V mágii sa učíme a vieme, že:
* božská sila sa v rôznych formách prejavuje vo všetkých veciach
* existujú rôzny bohovia a duchovia, ktorí prestupujú všetky aspekty nášho vesmíru
* Boh zostáva neoddeliteľne spätý s prírodou, a že sa neskladá z jednej osoby
* vesmír ako celok má vedomie alebo je nažive, alebo niečo podobné.

Meditačná záhrada

Biela mágia a Voodoo

V našej meditačnej záhrade sa stretávame s našimi žiakmi bielej mágie a konajú sa tu aj stretnutia s meditačnými skupinami za účelom rituálov, meditácii alebo duchovných rozhovorov. Tu v prírode môže každý načerpať novú energiu a nové podnety a usporiadať si myšlienky. V prírode sa nielen ľahšie načerpá nová energia, ale sa lepšie nadväzujú kontakty s prírodnými bytosťami a anjelmi.

Vo všetkých dobách človek využíval rastliny vo svoj prospech, najmä ako potravu, lieky, za účelom ochrany, ako parfém, alebo pre starostlivosť o telo.

Naši poradci

Tím bielej mágie

Pri problémoch s rôznymi druhmi závislostí, psychických a psychosomatických porúch úzko spolupracujeme s hypnoterapeutmi. Okrem toho, v prípadoch vážnych duševných, psychických alebo fyzických problémov, úzko spolupracujeme s vybranou skupinou externých poradcov z radov psychológov a lekárov z Kasselu, Mníchova a zo Slovenskej republiky.

Ak naši klienti okrem našej magickej podpory potrebujú poradiť aj v právnych otázkach, pre tieto prípady úzko spolupracujeme s advokátskou kanceláriou Rüthers a Thürk v Kasseli, vďaka čomu môžeme spojiť magické aj právnické sily.

Náš tím sa neustále rozrastá. Vďaka našim žiakom a adeptom mágie prevádzkujeme webové stránky aj v angličtine, ruštine, slovenčine a češtine. Na Slovensku máme 2 Centrá bielej mágie a úzko spolupracujeme s lekármi, psychológmi a odborníkmi na zdravú výživu.

Tím bielej mágie Slovensko

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Adresy, kde nás nájdete...

V pracovné dni nás môžete zastihnúť telefonicky alebo e-mailom od 10:30 do 19:00 hod. Cez víkendy a sviatky od 13:00 do 17:00 hod.

Našu úspešnosť môžeme podložiť množstvom ďakovných listov. Presvedčte sa sami! TU si môžete prezrieť správy o našich úspechoch. Kontakt.

Preložené z nemeckého originálu: Über uns Weisse Magie und Voodoo

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Telefón: +421 (0)902 734 483

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Telefón: +421 (0)944 572 078


Marion Daghan-Malenky

Daghan-Malenky GmbH
Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar


Pavol Malenky
Marion Daghan-Malenky

Mobil: +49 (0) 160 9581 3493

IČO: 88 HRB 15208
Zapísaný v Obchodnom
registri súdu Kassel
IČ DPH: DE 272748576

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona