Ďakovné listy od klientov

Poďakovanie

Ahoj Slávko,

posílám poděkování, za vaši práci a že jste mne s Pavlem dostali z mého, teď již i pro mě úsměvného ,,problému” Happy. Obdivuji vaši trpělivost a rozhodnutí pomoci mi, s navrácením mé ztracené lásky.

Pokud uznáte za vhodné použít jako recenzi něco z textu s čím jsem vás kontaktoval, nebo z toho, co píši níže, tak souhlasím. Nechci psát delší text o magii.
Věřím!
Je jen na každém, jak se rozhodne. Já jsem předem žádné recenze nečetl, pro mne to byla v tu chvíli jediná cesta. Cíleně jsem vás hledal. Jsem moc rád, že jsem dostal druhou šanci a možnost začít zdokonakovat sebe a rozvíjet po malých krůčcích vztah na jiné úrovni. Věřím, že se XY brzy také odrazí od svého dna a uvidí svět jinak, než v materiálních věcech a že jí ve volných chvílích co má, přejde hledání uspokojení ve psaní s lidmi z virtuálního světaHappy, ale jestli to tak je pro ní lepší, tak proč neHappy).

Děkuji Pavle za vše, co pro mne se svou ženou, Slávkou a celým kolektivem děláte. Za hodiny magické práce, za každotýdení hovory, za trpělivost při mých unáhlených krocích. Jsem rád za doporučení na nádherné knížky, uvedení k meditaci a józe. Již první meditace mne dostávaly do nádherného klidu.

Po rozchodu s ženou, do které jsem se zamiloval, jsem začal šílet, nedokázal se smířit s tím, že jsem jí ztratil. Byl jsem špatný i z toho, že jsem jí urazil a nedokázali jsme se už víc bavit a vše si vyjasnit. Stále jsem ji miloval, měl v myšlenkách a nedokázal jsem se od toho všeho oprostit. Děkuji za možnost setkání s ní, které už bylo z mého pohledu nereálné, věřím, že se budeme scházet dál. Děkuji za dar lépe poznávat sebe samotného a vidět vše kolem, jak je dokonalé. Každý okamžik mi dává možnost čerpat energii i z malých radostí, které jsem jako mnozí lidé bral za samozřejmost, nebo spíš vnímal jen povrchně. Neviděl jsem krásu a dokonalost padající bílé vločky, sílu první sněženky prorážející tající sníh, krásu větru pohrávajícího si s listy stromů, krásy naší nádherné planety a toho kam z ní naše oči dohlédnou. Vše je dokonalé a to i mezi lidmi. Je jen na nás samotných, jestli se ponaučíme z chyb a jestli to vůbec máme brát jako chyby. Nejsou to chyby, jen odraz nás samotných.

Děkuji za energii, co mi posíláte, moc si vás vážím.

Přeji hezký den a hodně spokojených klientů.

XY