Ďakovné listy od klientov

Správa od bývalej klientky - ďakujem

Ahoj Pavol,

do noveho roku ti prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, pokoja a úspechov. Som veľmi vďačná za to čo ste pre mňa s Monikou spravili, každý deň si na vás spomeniem. Mám sa dobre každý deň meditujem, robím si liečebné kódy, cvičím jogu, trochu upravená strava, čítam. Krvné výsledky cholesterolu som mala ukážkové a pred tým som mala zvýšené. Vyriešili sa aj niektoré veci, ktoré ma trápili.

Ešte raz ďakujem XY

Mágia liečenia - ďakujem

Dobrý deň Monika, posielam Vám poďakovanie.

Milý Pavol a Monika!

Chcem sa Vám za všetko čo ste pre mňa urobili povedať veľké ďakujem. Na svet sa teraz pozerám inými očami a to vďaka knihám, meditáciám. Najviac chcem poďakovať za dodávanie energii pred operáciou aj po nej. Vďaka tomu som sa po operácii cítila plná energie, bolesti som skoro vôbec necítila a veľmi rýchlo sa mi všetko zahojilo.

Ešte raz vyjadrujem veľké ďakujem.

XY

Liečenie - ďakujem!!!

Ahoj Marion,

od včerajšieho poludnia už viac nepotrebujem žiadne barle!!! Nemám vôbec žiadne bolesti ,- a od dnešného rána sa môžem znovu voľne pohybovať.

Pre teba to určite nie je absolútne nič neobvyklé .- často dostávaš takéto pozitívne správy od ľudí, ktorí hľadajú pomoc,- pre mňa je to ešte stále nový zázrak. Ďakujem a srdečne vás pozdravujem.

XY

Vyriešenie zdravotného problému - ďakujem

Ahoj Monika, ahoj Pavol,

rozhodol som sa podeliť o moje skúsenosti. Je to už rok a pol, čo som sa na Vás obrátil s prosbou o pomoc. Riešil som vzťahové problémy v manželstve a následný rozvod, kedy som si už myslel, že môj život dospel do štádia, že už nemá hádam ani zmysel ho ďalej žiť. Vtedy som ešte netušil, ako sa mi doslova a do písmena od základov zmení môj život po tom, ako som sa obrátil na Vás. Počiatočnú nedôveru, opatrnosť, strach začalo striedať nadšenie a radosť. Pod Vašim citlivým ľudským prístupom som pomaly po krôčikoch začal pracovať na sebe. Meditácie, čítanie doporučenej literatúry, bylinky, očisty, naše spoločné rozhovory, telefonáty, stretnutia - to všetko sú veci, ktoré ma začali posúvať vpred. Vaša práca, ktorú na mne robíte - energie, rituály, riadenie sa Vašimi radami a moja práca na sebe mi každý deň dokazuje, že tie výsledky sa dostavujú. Na začiatku som bol skeptický, ale dnes môžem zodpovedne povedať, že ono to naozaj funguje. Jedna z mnohých vecí, ktoré vo mne za tento rok a pol najviac rezonujú, je vyriešenie môjho zdravotného problému - zmizla mi senná nádcha. Začala mi ako 7 ročnému dieťaťu a vracala sa mi každý rok. Od apríla do augusta oči spuchnuté, nevládal som dýchať, silné lieky, ospalosť... 28 rokov, rok čo rok sa mi nádcha vracala. Tento rok? Nič. Zmizla mi senná nádcha. Po 28 rokoch je fuč. Pre niekoho poťukanie si po čele, pre mňa zázrak. Meditácie, energie, naša spoločná práca - to je pre mňa jasný dôkaz toho, že to funguje. To, čo som riešil na začiatku - vzťah, návrat partnerky, pre mňa zrazu nadobulo úplne iný rozmer. Uvedomil som si tiež, že čas je pri tejto práci relatívny pojem a niektoré veci sa jednoducho nedajú ohraničiť časom, že kedy to už konečne príde (chcel som mať partnerku hneď po mesiaci, ako sme začali spolupracovať). Dnes viem, že obrátiť sa na Vás s prosbou o pomoc, bolo správne a pre mňa to bolo aj životné rozhodnutie. V našej spoločnej práci k dosiahnutiu cieľa, pokračujeme ďalej.
Neviem ako to všetko robíte a ako to tam hore funguje, ale v tom čo robíte, ste naozaj machri. Internet je dnes plný rôznych podvodníkov, ktorí vytiahnu od naivných ľudí peniaze a odídu. Avšak u Vás to bolo od začiatku iné - dohodnutá suma a nič navyše, pravidelné telefonáty, stretnutia. Žiadna anonymita, schovávanie sa, nereagovanie a pod. Stretol som sa u Vás s maximálne serióznym a vysoko profesionálnym prístupom. Klobúk dolu pred tým čo robíte a ako to robíte.

Ďakujem Vám za všetko, s pozdravom, XY

Liečenie - ďakujem

Ahoj Marion,
tvoj zásah bol úspešný! Asi po 45 min. mohla moja žena vstať a urobiť zopár krokov. Doteraz nemá takmer žiadne bolesti. Dal som jej ešte termofor a namastil som jej pravú nohu. Teraz leží v posteli a spí. Ďakujem za krásny včerajší deň,- a za tvoju rýchlu pomoc dnes. SRDEČNE vás pozdravujeme…

Vďaka za všetko

Milá pani Daghan, všetci ľudia na tomto svete chcú byť šťastní. A vždy sa objavujú nové návody a cesty ku šťastiu.

Ale vy, pani Daghan, vy ste mi nedali inštrukcie, ale zmenili ste svojimi schopnosťami celý môj život k dobrému. Vy ste otvorili dvere, ktoré boli vždy pre mňa zatvorené, previedli ste ma cez tmavé údolie k svetlu, dali ste lásku môjmu srdcu, keď sa cítilo stratené. Dali ste mi ochranu, lásku, zdravie a podporu vo všetkých oblastiach môjho života. Ďakujem vám a vaším nemerateľným schopnostiam.

S vdakou.
H.M.

Liečenie

heilung_danke
Chcem vyjadriť svoje úprimné poďakovanie za vašu prácu, ktorá je pre mňa veľmi pozitívna. Taktiež za váš príjemný spôsob ma počúvať a dávať mi podnety na zamyslenie. Som ešte niekedy zmätený, ale oveľa silnejší ako pred pol rokom.Liečenie

Práve som bol pri doktorovi. Všetky hodnoty sú v normále. Vlastne som mal byt už niekoľko mesiacov mŕtvy. Neveriaco na mňa pozerali. Happy A ja sa cítim znova veľmi dobre! Ďakujem!
W.