Ďakovné listy od klientov

E-mail: Ďakujem

Milá Marion,

Chcela by som sa ti z celého srdca poďakovať!
Pred nejakým časom som nevedela, kto som a čo chcem, bola som sama veľmi nepokojná a smutná, často sklamaná zo seba samej. Odkedy si mi odporučila meditácie, cítim sa lepšie, pokojnejšie a šťastnejšie. Nie vždy, ale veľmi často. A to je už samé o sebe pokrok!
Začala som behať a čoskoro si urobím aj kurz pre bežcov začiatočníkov, večer cvičím doma jogu a v krátkom čase sa chcem prihlásiť aj na intenzívny kurz jogy. Veľmi ma to teší!
Môj meditačný kurz som začala minulý víkend a strašne sa z toho teším. Zajtra si kúpim knižky o meditácii a vnútorných čakrách, chcem si o tom prečítať absolútne všetko. Meditácia vyvoláva vo mne úžasný pocit, spoznávam lásku, pokoj, kľud a vyrovnanosť, a tento pocit je jednoducho neopísateľný! A nikdy by som to nespoznala, keby si mi to nebola odporučila.
Ďakujem Marion, že si ma priviedla na túto cestu a mohla som týmto spôsobom spoznať príliv pozitívnej energie! Si skvelý človek! V tomto momente som jednoducho len šťastná a musela som sa s tebou o to podeliť!

Už sa teším na náš telefonát budúci týždeň! Dovtedy by som mala na teba len jedno prianie, naposledy si mi odporučila jednu knižku, ale nikde na tvojej stránke ju nemôžem nájsť. Možno by si mi mohla poslať link, kde by som mohla vyhľadať tebou odporúčanú literatúru. To by bolo skvelé.
Teším sa na tvoju odpoveď a prajem ti dovtedy veľa lásky.