Ďakovné listy od klientov

Ďakujem za krásny rok

Ahoj Monika,

prajem aj ja Vám úprimne všetko dobré v novom roku a ďakujem, že ste mi pomohli spraviť krásny rok aj ten predošlý 🙂.

XY

Ďakujem za možnosť

Milá Monika, milý Pavol,
chcela by som sa poďakovať za možnosť. Možnosť prostredníctvom vás dotknúť sa Boha. Teda lásky. K sebe samej, k ostatným. Ďakujem, že ma učíte žiť. Srdcom.
Prajem vám rok 2020 plný radostných a zázračných okamihov 🙂
Ďakujem.
XY

Špeciálne poďakovanie Pavlovi a Marion

Milý Pavol,

Blížime sa ku koncu roka i k začiatku novej dekády (aj keď čas je ilúzia). Chcela by som využiť túto príležitosť a poďakovať Tebe i Marion za všetku Vašu pomoc. Nikdy som nehovorila s Marion, len vo sne, ale cítim, že sme sa museli poznať v minulých životoch.

Som tak vďačná za Božiu milosť, že sa naše cesty stretli a vďačná za Vaše vedenie a podporu Vás oboch. Včera som čítala Marionin príbeh na webstránke a bola som dojatá i inšpirovaná jej schopnosťou povzniesť sa nad svoje ťažkosti a vyžarovať svetlo uzdravenia. Úplne som sa stotožnila s tou časťou, v ktorej hovorí, že pochopila dôvody svojho utrpenia a ako jej to dalo schopnosť empatie s tými, ktorí vstupujú do jej života.

Ozvalo sa vo mne, že by som aj ja rada napísala svoj príbeh o vplyve mágie lásky na môj život. Ak aj vy chcete dať svoj život do poriadku, neváhajte využiť webstránku a podobne ako ja urobte tú zmenu so sebou:

Čítať viac...

Správa od bývalej klientky - ďakujem

Ahoj Pavol,

do noveho roku ti prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, pokoja a úspechov. Som veľmi vďačná za to čo ste pre mňa s Monikou spravili, každý deň si na vás spomeniem. Mám sa dobre každý deň meditujem, robím si liečebné kódy, cvičím jogu, trochu upravená strava, čítam. Krvné výsledky cholesterolu som mala ukážkové a pred tým som mala zvýšené. Vyriešili sa aj niektoré veci, ktoré ma trápili.

Ešte raz ďakujem XY

Veľa lásky, pokory a vďačnosti do Nového roka

Krásny dobrý deň Monika,

neviem, či budete vedieť, ja som vlastne, sme spolu komunikovali, XY z Nemecka. Sme riešili spoluprácu, ale kvôli financiám sme sa ešte k tomu nedostali. V každom prípade neviem z nejakého dôvodu stále, proste každý deň a dosť intenzívne na vás myslím, tak som si povedala, keď už na vás myslím, tak vám poprajem aj vášmu celému tímu strašne veľa lásky, pokory, vďačnosti do Nového roka. Dúfam, že sa vám ten starý rok podarilo ukončiť naozaj s veľkou vďačnosťou a úsmevom na tvári a aby ste mohli ten nový začať naozaj s takým pozitívnym naplneným srdcom a prajem vám v tom Novom roku ešte strašne veľa zdravia a energie, ktorú určite potrebujete pri svojej práci a naozaj verím, že sa mi podarí všetko nejako dať dokopy a čím skôr sa začne nejaká taká tá naša spolupráca, pretože naozaj mi na tom veľmi záleží a celkovo by som rada s vami spolupracovala, lebo moje srdce mi hovorí, proste, že vám mám veriť a veľmi dávam na tie svoje pocity. Takže som vás chcela takto pozdraviť a prajem všetko dobré. Dúfam, že som vás neobťažovala.

Pá-pá

Nový rok - ďakujem

Ahoj Monika,

prajem všetko len to najlepšie do noveho roku tebe a celemu kolektivu ☘✨🙇‍♂️ a ďakujem vám zo srdca, že ste tu boli pre mňa celý ten čas. Ste úžasní ludia ❤️🙇‍♂️

XY

Všetko dobré do nového roku

Ahoj Monika a Pavol,

prajem Vám všetko dobré do nového roku, nech sa Vám darí ako doteraz. Ďakujem Vám, že tieto sviatky som mohla tráviť so svojou novou rodinou,

XY

Spolupráca - ďakujem

Milá Monika a Pavol,

blíži sa koniec roka 2019, ktorý bol pre mňa ťažký a zlomový, hlavne kvôli končiacemu sa vzťahu, ktorý bol pre mňa (dnes viem, že to nebolo správne) stredom vesmíru. Mala som dušu plnú krivdy a doslova som sa zbláznila zo strachov, ktoré sa vo mne roky hromadili. Ďakujem, že mi pomáhate uvedomiť si, že tie strachy nemajú nič spoločné s realitou. Vďaka Vám lepšie začínam rozumieť slovám láska, sebaláska a hranice. Prepáčte za moju nedôveru na začiatku spolupráce, dnes som šťastná, že som na Vás stihla natrafiť ešte v roku 2019, pretože nový rok 2020 začínam dobre naladená, s novými vedomosťami a chuťou učiť sa ďalej!

Do nového roka Vám srdečne želám všetko najlepšie a najkrajšie!

XY

Veľké ďakujem

Monika, Palko.

Chcem sa Vam z uprimneho ❤️ podakovat za vsetko, co pre mna robite, za vsetku pomoc podporu. Viem, ze to nemate so mnou lahke a preto Vam patri velke moje DAKUJEM! 🎅🤶❤️ Krasny zaver roka a stastny vstup do noveho roku 2020❣️ Vazim si Vas.

XY

Šťastné a veselé Vianoce

Monika šťastné a veselé Vianoce prajem. 🙂 Ďakujem 🙏❤️ za všetku poslanú energiu, ktorá mi pomáha na mojej ceste. 💫 XY

Ďakujem za analýzu

Dobrý večer Monika a Pavol,

viem, že klientov a priateľov máte veľa a týmto sa vám chcem aspoň poďakovať. V apríli ste mi vypracovali analýzu. Prešlo 7 mesiacov, snažila som sa prehrýzť všetkými knihami a doporučeniami od Vás a zároveň sa dívať na svet a hlavne seba inak. Neviem do akej miery som pokročila, ale môj život sa začal uberať aspoň sčasti iným smerom. Moja cesta k samej sebe je ešte dlhá, ale bez vás by som ešte dlho tápala v tme a narobila viac škody. Bohužiaľ nemam fin. prostriedky na Vašu spoluprácu, bude to teda asi trvať dlhšie, ale je to v poriadku. Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM. Prajem Vám do nového roku teda Lásku.

Ďakujem XY

Krásne Vianoce - ďakujem za rady

Krásne Vianoce - ďakujem za rady
Milý Pavol a Marion ❤️

Prajem vám krásne Vianoce a veľa šťastia a zdravia v novom roku.

Krásne Vianoce - ďakujem za rady Darčeky
Ďakujem Pavol za všetky rady, vedenie môjho správania k dosiahnutiu nášho cieľa, učenie trpezlivosti, za energiu, ktorú mi posielaš, aby som to tu všetko vo svete sama zvládala. Tvoje slová majú veľkú silu, presvedčenie, lásku a veľkú vieru....

Ďakujem z ❤️, že si pri mne…

XY

Prekrásne Vianoce

Ahojte Monika a Pavol,

prekrásne Vianoce Vám prajem obom, veľa radosti, zdravia a lásky.

❤️❤️❤️❤️

Ďakujem Vám za všetko, čo ste pre mňa spravili Anjeličkovia 🙏😘❤️

XY

Krásne a požehnané Vianoce

Krásne a požehnané Vianoce 2019
Nech sú Vaše vianočné okamihy plné lásky, smiechu a dobrej vôle.

Krásne a požehnané Vianoce 2019 Pohľadnica
Veselé Vianoce!


Milý Pavol a pani Marion,

krásne a požehnané Vianoce plné lásky, pokoja a šťastia praje XY s deťmi.

Aj všetko najlepšie do Nového roka 2020, nech ste zdraví, nech sa stále darí a aby ste ešte veľmi dlhé roky rozdávali pokoj a šťastie a pozitívne myšlienky každému, kto sa ku vám obráti o pomoc… Ako mne. ❤️❤️❤️

Veselé Vianoce!

Veselé Vianoce! 2019
Nech sú Vaše vianočné okamihy plné lásky, smiechu a dobrej vôle.

Veselé Vianoce!


Veselé Vianoce! Darčeky 2019
Milá Monika,

krásne a požehnané Vianoce plné pokoja, šťastia a lásky praje XY s deťmi ❤️.

A všetko len to najlepšie v r. 2020 🙂.

P.S. Prepáč prosím, miestami veľmi zle píše pero.


Ahoj Monika, dakujem Ti za prianie 😊. Velmi si ma potesila a zaroven sa tesim, ze Ta darcek potesil 🙂. Este raz prajem Tebe aj vsetkym Tvojim blizkym krasne a stastne Vianoce a vsetko najlepsie v Novom roku 2020 plny zdravia, lasky a uspechov 🙂. S velkou vdakou, XY

Vianočné prianie

Milá Moni,

i my Tobě, Palkovi a rodinám jen to nejkrásnější. V novém roce se moc těším na spolupráci s Vámi, už mi chyběla ❤️

XY

Požehnané vianočné sviatky

Mila Monika.

Prajem Vam s Pavlom aj Marion i Vasimi blizkymi este pozehnane vianocne sviatky.
Myslim na Vas vela.
Dufam ze ste nezabudli na mna este.
Pozdravujem Vas a posielam objatie ❤️❤️❤️

XY

Vianoce 2019

Monika, Pavol

Prajem Vám šťastné a veselé Vianoce... Ďakujem za všetko a už sa teším na ďalšie hovory s Vami 🤗🎄

XY

Krásne Vianoce - ďakujem

Ahoj Monika a Pavol,

tak ešte ako vidím píšem aj na Vianoce 😬 Včera mi nedalo a napísal som XY že všetko najlepšie k Vianociam atd v screnshote to uvidíte celu konverzáciu. Čo sa týka mna dnes som ešte nemeditoval spravím to večer po večeri a kúpeľ dám asi zajtra Happy Inak všetko po starom Happy Som poďakoval aj XY a chcem aj Vám poďakovať za to, že ste mi pomohli prejsť smutným obdobím a že ste mi dali nádej že môžem byť so XY. Happy Verím že to príde čoskoro aj keď čas ukáže Happy Ale ešte raz sa Vám chcem z úprimného srdca poďakovať za všetko 😉 a verím tomu že sa stretnem aj s Pavlom osobne na budúci rok a s Monikou taktiež myslím že do marca určite s Monikou a s Pavlom do konca roka tiež Happy A naozaj vnímam inak svet a bol to dobrý rok 2019 Happy Tak ešte raz Vám prajem krásne Vianoce plne pohody Happy A som rad že sú Vianoce lebo aspoň trosku sa ľudia zastavia a možno aj tieto dni väčšina robí aj dobre skutky a správajú sa navzájom dobre k sebe Happy

Pekný sviatočný deň Vám prajem Happy XY.

Krásné Vánoce

Krásné Vánoce 2019
Dobrý den, pane Pavle,

přeji Vám spolu s ostatními členy týmu krásne Vánoce naplněné především láskou, klidem, rodinnou pohodou a zdravím. Ještě jednou Vam ze srdce dekuji za dosavadní spolupráci. Opravdu hodně mi to dalo a pořád dává a díky Vam se na ten svět dívám úplně jinak, nejen s pokorou, láskou, ale i vědomím, že vše se děje jak má. Protože i negativní situace, které se nám odehrají, tak jsou skoro vždy vykoupeny i tou hezkou stránkou. Záleží jen na úhlu pohledu.

XY

Ať pod stromečkem najdete sen, který si budete rozbalovat den co den…

Krásné Vánoce plné lásky a klidu přeje XY

Veľké ĎAKUJEM - ľúbostná mágia

Ahoj Pali, ahoj Monika, posielam Vám "stručnú" Happy recenziu, to som sa ešte poriadne ani nerozpísal... Happy ak chcete, kľudne zverejnite. Ak treba, môžete to ostrihať a skrátiť Happy Ďakujem Vám, krásne vianočné sviatky Vám prajem, držte sa. Pa zatiaľ, tu je recenzia, nech sa páči:

Pali, Monika srdečne Vás pozdravujem,

dnes je to zhruba mesiac odvtedy, čo sme ukončili našu spoluprácu, kedy som Vás takto pred rokom kontaktoval s prosbou o pomoc pri riešení môjho problému so vzťahom. Dostal som sa do bodu, kedy som si začal uvedomovať, že niečo nieje dobré, vzťah začal byť pre obidvoch náročný, začali sme sa dusiť, došlo k ochladeniu, k nevere a nakoniec aj k jeho rozpadu. Obrátil som sa na Vás, kedy ste mi povedali, že sa to dá ešte zachrániť a že sa dá dať nášmu vzťahu druhá šanca.

Ako postupovali dni a mesiace, začal som si vďaka Vám stále viac a viac uvedomovať, čo je to sebahodnota, sebaláska, čo to znamená prítomný okamih žiť tu a teraz, ako sa správať k sebe samému, ako sa postaviť ku svojim strachom a pri našich pravidelných rozhovoroch som sa posúval dopredu. Ocitol som sa v štádiu, kedy som pochopil, že aj to, čo sme na začiatku riešili, nie je tak dôležité ako prísť na to kto som, čo som a čo potrebujem pre svoj ďalší rozvoj. Že som si dokázal nastaviť zrkadlo, do ktorého vôbec nebolo príjemné pozrieť sa, pretože som v ňom videl veci, ktoré boli o mojom egu, strachoch, nechápaní... ale aj toto bolo súčasťou cesty, po ktorej som spolu s Vami za ten čas kráčal.

Čítať viac...

Mágia lásky - poďakovanie

Milá Monika a Pavol ❤️

Minulý rok v lete sme začali našu spoluprácu, bola som po rozchode po dlhoročnom vzťahu zničená, utrápená, nevedela som, ako ďalej. Pri mojom rozmýšľaní alebo tzv. hľadaní som našla stránku Bielej mágie a ani sekundu som nerozmýšľala, či Vás oslovím, po telefonickom kontakte sa začala naša spolupráca. Od začiatku som Vám verila, verila som, že mi skutočne pomôžete, určite prvoradé bolo, že som mala vôľu sama so sebou niečo v ťažkej životnej situácii čo robiť, nakoľko ma partner opustil po dlhoročnom vzťahu som ostala s dcérkou sama, myslela som, že nie je iný muž v mojom živote ako ten s kým som dovtedy bola, ale ako plynul čas situácia sa menila. Chcela som sa zmeniť, chcela som si pomôcť a vy ste mi pomohli, Vašu pomoc nemôžem inak nazvať ako zázračnou, rozprávkovou, pretože to tak skutočne v hĺbke duše cítim. Vaše telefonáty a usmernenia mi vždy dodali toľko energie a lásky, ktorú som potrebovala. Vždy som sa držala Vašich rád a usmernení hlavne mojou celkovou zmenou a postojom v myslení, cítení, čítaní literatúry, meditácie...nerobení unáhlených rozhodnutí, žiť svoj život v kľude to je to správne pomenovanie, nájsť si čas pre seba, lebo len JA som dôležitá, a keď nebudem zdravá a šťastná ja nikto to za mňa neurobí. Zo začiatku som myslela, že lepší muž neexistuje ale nie je to tak, pretože ako čas plynul našla som skutočnú hodnotu našla som seba, v tom tichu, v meditácii začala som počúvať seba svoje JA, svoje vnútro a to mi hovorilo, že moja duša bola doráňaná a musela som nájsť svoju vlastnú hodnotu. Nezáležalo na tom koľko času prešlo, pretože som si pripadala po každom rozhovore s Vami, že to dokážem, že som na správnej ceste. Môj prvotný cieľ bolo aby sa mi môj bývalý priateľ vrátil naspäť, ale ako plynul čas som zistila (otvorila som si oči, alebo by som to nazvala, že som videla, čo som za tie roky nevidela), že si ma necenil ako ženu, nevážil, má iné hodnoty.. Kedže som prechádzala celkovou zmenou, ktorú cítim ja ale aj všetci okolo mňa, prišla som na to, že si zaslúžim človeka, ktorý ma bude ľubiť a bude si ma vážiť ako ženu...a ako čas plynul taký chlap mi do života skutočne vstúpil a inak to neviem nazvať ako, že mi ho nebo zoslalo, je to človek, ktorý má rodinu prioritu, váži si ma a rešpektuje, nosí ma na rukách a to doslova, cítim sa pri ňom ako v rozprávke ❤️💑 Sme síce spolu krátko, ale to čo sme zažili som nezažila ani pri dlhoročnom vzťahu, je to SKUTOČNÁ LÁSKA ❤️🙏💖

Pri našom poslednom rozhovore s Pavlom mi povedal, že je na mňa hrdý, to čo som dokázala.
Po telefonáte som sa rozplakala od šťastia, od dojatia a akurát hrali v rádiu našu pieseň, ktorú mám veľmi rada s terajším priateľom, tiež to beriem ako znamenie tohto všetkého, pretože inak ako Anjeličkovia na zemi Vás nazvať neviem. Za to všetko, čo ste pre mňa spravili. Pavla stále vnímam s veľkým rešpektom vie to povedať tzv. po lopate aj z toho mužského pohľadu, Monika je veľmi milá a láskavá a povie to očami ženy a matky, som vďačná Bohu, že som mala možnosť obidvoch Vás spoznať 💞

Mám Vás veľmi rada ❤️💖
Ďakujem Vám z celého srdca za všetko, ťažko sa to dá vyjadriť slovami, ale vy to viete, poznáte ma ❤️
Môžete uverejniť 😅
S láskou XY 💞❤️

Ďakujem za prianie

Ahojky Monika a Pavol,
prave som pozrel e-maily. Dakujem velmi pekne za krasne prianie. Velmi si to vazim, ste fakt moji anjeli ;;;;;dakujem;;;; a lubim vas a pozdravujem cely team,
XY

Nájdenie životného partnera - ďakujem

Ahoj Monika,

posielam Ti recenziu. Prepáč, že tak neskoro, ale fakt som mala vždy program a až včera večer som sa konečne k tomu dostala.

Chcem sa touto cestou poďakovať Palimu, Monike a celému tímu za ich skvelú prácu, za to, že mi pomohli nájsť môjho životného partnera, s ktorým si môžem vybudovať rodinu a byť tak šťastná. Bolo to náročné, trvalo dlhší čas, pár rokov, kým sa nám podarilo dosiahnuť cieľ, ale nakoniec sa predsa úspešne podarilo. Láska je ten najkrajší pocit na svete a stojí za to, aby sme si ju nejakým spôsobom získali alebo vytvárali. Ďakujem za rady do života, keď som bola na „križovatkách v živote“ a nevedela som sa rozhodnúť ako ďalej. Všetko išlo s vašou pomocou ľahšie a tým správnym smerom. 🙂 Ďakujem aj za typy na knihy, ktoré som si mohla čítať, vzdelávať sa a posúvať sa tak v živote ďalej. Každá rada sa cení. Ďakujem vám aj za pomoc pre môjho brata, ktorý mal pred tromi rokmi dopravnú nehodu v zahraničí, našťastie bez ujmy na živote, ťažko to znášal, bál sa, že akú veľkú škodu bude musieť uhradiť, ale nakoniec výsledok sa zmenil na ešte lepší výsledok, ktorý ani nečakal a potešilo ho to. Obdivujem vás za to, ako pomáhate ľuďom a zároveň vám fandím, aby ste aj v tejto skvelej práci pokračovali naďalej.

XY

Ahoj Monika, akurat som Ti isla napisat, ze som Ti poslala mail 😁, ale som rada, ze si si ho vsimla a ze vas to potesilo. Urcite sa ozvem sem tam, napisem, aj ja som zvedava, co ma dalej v zivote caka. 🙂 Sorry, ze mi to tak dlho trvalo, ale stale som bola zaneprazdnena a konecne som si nasla cas k tomu.

Celkový výklad budúcnosti

Dobrý deň Monika a Pavol,
ďakujem pekne za zaslanie.

Vašu meditáciu, ktorú ste mi v minulosti poslali, počúvame doteraz a máme ju radi. Som vďačná za všetko.
Knižky zasielané v minulosti som precitala myslím všetky, ktoré ste mi odporučili, okrem knižky Zasvätenie. Tiež s prestávkami sa venujem jóge i meditácii. Do práce som chodievala okolo 6 ráno a vracala som sa medzi 6-7 večer. Nie vždy sa mi dalo sa venovať všetkému, čo som chcela.

Vážim si odporúčania, ktoré ste mi napísali a ďakujem za ďalšie knižné tituly.

S úctou
XY

Pozdrav z dovolenky - ďakujem!

Ahoj Monika,

tak ako som sľúbil a dal slovo, že Vám pošlem z dovolenky dačo, tak chlapské slovo treba dodržať - vždy!

Čiže Vám posielam každému po pohľadnici, magnetke a 7 pesos pre šťastie. 🙂

P.S.: Plánoval som viacej, ale žiaľ prišlo ku komplikáciám, ako som Ti to už spomínal.

Mám Vás nesmierne rád a ďakujem za všetko Tebe aj Pavlovi. 🙂

XY

Správa od bývalej klientky

Milá Mončo a Pavle,

obracím se na Vás s prosbou ohledně tipu na osobní ochranný amulet. Věděli byste mi poradit někoho, kdo se tím zabývá?
Snažím se dál meditovat, přečetla znovu Tajemství a Zákon přitažlivosti. Myslím, že jsem si konečně přiznala spoustu věcí z minulosti. A především jsem zjistila, proč moje magická práce, když jsem řešila vztahy nevycházela. Vůbec jsem nevěděla, co chci. A nakonec vlastně Vaše i moje snaha vyšla. Našla jsem partnera snů, kterého netoužím vlastnit, ani od něj nic neočekávám. Jednoduše mnohé jsem teď znovu pochopila 🙏🏻
Teď je na čase zaměřit se na prosperitu, kterou tak dlouho řeším. Zatím ještě nemohu naplno využít Vaší nabídky pomoci, ale pracuji na tom, abych Vás o ni brzy mohla požádat 🙏🏻

Přeji krásné podzimní dny ❤️🍂

XY

Osobná zmena - ďakujem

Ahoj Monika,

ja len tak pozerám na moje fotky a príde mi až neuveriteľné akou zmenou som prešla, naozaj som spokojná sama so sebou ako nikdy predtým 🥰 aj keď stále je čo vylepšovať, ale hlavne, že viem akou cestou ísť a za to som Vám z celého srdca vďačná, že ste mi tú cestu ukázali ❤️

Ďakujem, ďakujem, ďakujem ❤️

Prikladám foto, som zvedavá, či bude aj pre Vás zmena viditeľná 😊

Ďakujem 🥰 Som naozaj šťastná a vďačná za to, kde som teraz 🍀🍀

Narodeniny

Nie som básnik, čo píše básne, ani maliar, čo maľuje krásne. Som len človek, ktorý má Ťa rád a chce Ti šťastie zaželať. Krásny narodeninový deň Ti prajem Monika zo srdca 🙂💗

XY

Všetko najlepšie k narodeninám

Ahoj Monika,

ako prvé ti chcem uprimne zapriat všetko najlepšie k narodeninám všetkého nadostač a aby si aj po dalších veľa veľa rokov pomáhala a mohla pomáhať nájsť cestu takým ako som bol kedysi ja :P

XY