Ďakovné listy od klientov

Muž s veľkým M - ďakujem

Ahojky Moni,

ještě bych Ti ráda poslala pár fotek našeho malého pokladu. Děkuji ještě jednou za to, že díky Vám jsem si dala život dohromady, aby do něj mohl vstoupit ten muž s velkým M a společně jsme se mohli radovat z toho nejcennějšího pokladu - synka. Navždy Vám za to budu vděčná! Věřím, že se mi podaří dát do kupy i záležitost ohledně práce, jen teď od Vás potřebuji radu, jak dál.

Moni, to ja dekuji Vam! Pokud Vam to udela radost, nebo treba jen pomuze, budu potesena, kdyz si moje slova date na web jako zpetnou vazbu. Moc si Vas vazim a nikdy neprestanu byt vdecna ❤️❤️❤️

XY

Narodeniny

Ahoj Monika,

prajem ti zo srdca vsetko len to najkrasie a najlepsie k dnesnym narodeninam. Nech ta cesta sebaspoznania naplna a dovedie kam ma 😘💋 som stastna, ze ta poznam 😘

Prikladam ti aj jednu basnicku 😍
(z dôvodu ochrany autorských práv ju neuverejňujeme)

Všetko najlepšie k narodeninám

Ahoj Moni,

najprv ti chcem zapriat vsetko najlepsie k narodeninkam ❤️🎂. Velmi si mi pomohla preklenut obdobia v mojom zivote a vypocut ma, ked som potrebovala, aj ked si obcas znasala moje “litanie o nicom” 😃. Som stastna, ze som ta spoznala a hlavne osobne spoznala.

Dakujem 🌹❤️

Ľúbostná mágia - ďakujem

Dobrý deň pani Monika,

chcel by som sa poďakovať Vám, Pavlovi a pani Marion za všetko, čo ste pre mňa urobili. Už som to ani nečakal, že budeme niekedy spolu s mojou ex šťastní. No všetko, čo ste sľúbili sa stalo skutočnosťou a za to Vám patrí srdečná vďaka. Je to krásne a pritom také jednoduché, aspoň teraz, keď to človek všetko pochopí. Niekedy stačí ozaj málo ku šťastiu a Vy ste mi veľmi pomohli. Ďakujem Vám!!!

Dobrý deň pani Monika nehnevajte sa, že sa ozývam tak neskoro, no je to krásne, stále nemôžem tomu uveriť. Poprosil by som Vás niekedy o termín po telefóne.

Ďakujem, XY

Srdečná vďaka

Dobrý den, pane Pavle,

chtěla jsem Vám alespoň touhle formou vyjádřit své vřelé díky. Nejenom, co jste pro mě doposud delali, ale i na jakou cestu jste mě privedli. Vlastne vděčím díky Vám i XY. On mi ukázal jaká bych chtěla být, ostatně ve světle ve kterém jsem se předvedla, když jsme se potkali, ale i to..jaká zatím jsem (viz ten poslední vystup). Vám jsem vděčná a dlužím Vám obrovské díky hned za několik věci, ale asi největší uvědomění proběhlo teď ve ct, kdy jsem se na sebe podívala do zrcadla a řekla si: Stalo tě to hodně úsilí, netrapila ses hodně.. ale na To, jak ses v háji z toho rozchodu,tak ses silná a i přesto všechno dokážeš zářit jako sluníčko. Ostatne cim je temneji, tim vice musi clovek zarit. Za to Vám ještě jednou děkuji, protože to uvědomění..pro mě bylo teď to nejcennější.

Přeji Vám, Vaši rodině a kolegům, ať se Vám jenom daří.

XY

SMS od bývalej klientky

Ahoj Monika!

Ako sa máš? A čo Pavol? Chcem sa Vám veľmi krásne poďakovať. Ale aj tak je to stále málo za to, čo ste pre mňa urobili. Dnes sú to 3 mesiace. Ja a on sme spolu, je to krásne a na pravom mieste tak, ako to má byť. Mám vysnívanú prácu, partnera a vás. Čo viac si môžem želať. Nepíšem naposledy. Takže do skorého počutia.

Ľúbim vás. 😍 XY

Mágia lásky - poďakovanie

Ahoj Monika, ahoj Pavol,

srdečne Vás touto cestou pozdravujem. Rád by som sa s Vami podelil o moje dojmy z našej spolupráce. Tento rok v máji to boli presne 3 roky čo sme spolu začali pracovať na mne, na mojich blokoch, strachoch... na mojom rozvode s partnerkou, na hľadaní cestičiek životom. Bolo toho neúrekom čo sme spolu zažili a kde ste ma posunuli. Náš prvotný cieľ s ktorým som sa na Vás obrátil bolo riešenie možnosti obnovy vzťahu s bývalou ženou. Ako postupne plynul čas, začali sa nám otvárať nové a nové možnosti. Možnosti, ktoré mi prišli do cesty prácou na sebe, štúdiom kníh, meditáciami, konzultáciami a trpezlivým prístupom od teba Pali a Monika, kedykoľvek keď som niečomu nerozumel, vždy ste mi povedali ako ďalej. A keď už som išiel veci vzdať, vždy ste ma citlivým slovom upokojili a ukázali mi cestu. Pochopil som, že v tejto oblasti neexistuje odpoveď, že kedy to už bude – kedy bude výsledok, kedy príde manželka, kedy budeme spolu... Všetko chce svoj čas, postup a trpezlivosť. Intenzívnou prácou na sebe, meditáciami, očistami, bylinkami, štúdiom kníh a pretavením prečítaného do bežného života sme dosiahli cieľ, ktorý sme na začiatku nemali – moje vyliečenie zo sennej nádchy. Od detstva som trpel alergiou a podarilo sa nám ju úplne vyliečiť. Ako čas plynul, začala sa nám ukazovať možnosť nového vzťahu. Dnes, vďaka Vám Pali a Monika mám krásny vzťah. Odkomunikovali sme si a spoločne sme sa dohodli, že pôvodný zámer s ktorým som Vás kontaktoval pred troma rokmi, už nebudeme napĺňať. Bolo by to dnes už úplne zbytočné. Aj keď to bolo na dosah, prišlo niečo oveľa krajšie. Ďakujem Vám za všetko čo ste pre mňa spravili. Ste úžasní. A tieto veci fungujú o sto dvesto. Naozaj. Každý kto váha, nech vyskúša. Ešte raz vďaka Vám za všetko. Teším sa na ďalšie stretnutie s Vami, na naše spoločné meditácie, semináre... No ale dosť už, lebo sa rozcítim.

Do skorého videnia 😊 XY

Ľúbostná mágia - veľká vďaka

Monicka zo srdiečka vam dakujem len ja viem aka som bola netrpezliva, a nedočkava, a že som musela vela na sebe popracovať, prečitať, prestudovať, ukludniť seba, najst vnutorný pokoj a rovnovahu. Vdaka vašim radam a trpezlivosti som vdacna za to, kde som, teraz som lepším človekom....Je čo ešte robiť sama so sebou, ale človek sa uči celý zivot asi, každu situáciu vie inak vyhodnotiť a tým padom zmeniť okolnosti, pohlad na danu vec, takže som stale v procese učenia sa....dakujem velmi pozdravujem Pavla a teba zlatík rada uvidím u seba, sedačka už prišla takže mas kde aj prespať Happy

Monicka posielam odporucanie...

Pred 2 rokmi ma zhoda okolnosti priviedla nakontaktovať sa na Moniku a Pavla. Moj osobný život bol po 5 ročnom vzťahu „troskach“ čo som si dovtedy myslelaHappy, s odstupom času musím povedať že nič lepšie sa mi nemohlo stať. Priatel sa so mnou rozišiel a moj sen mať kompaktnu rodinu, bol zrazu fuč. Požiadala som Pavla a Moniku a pomoc. Zo začiatku som bola veľmi nedočkava, ako každý hádam, neprestajne som sa pýtala čo treba urobiť aby sa dali veci do pohybu, kedy už nastane zvrat, chcela som priatela spať, verila som našej laske. Aj sa to po velmi kratkej dobe (3M) podarilo. Avšak veci v našom vzťahu zostali nemenne, a kedže ja som sa posúvala vo svojom osobnostnom živote, vdaka kniham a radam od Moniky a Pavla, on stal na mieste a ja som si zrazu uvedomila, že toto nechcem to nema význam. Bol späť, ale ja som bola inde. Neskutočne mi pomohli telefonaty s Pavlom a Monikou, ale hlavne otvorená mysel a vôľa hladať samu seba. Je to pravda, pokiaľ clovek zmeni seba zmeni sa všetko navôkol, veci sa daju do pohybu. Mám vzťak ku kniham, čiže aj predtým som čitala literaturu zameranu na osobnostný rozvoj, psychologiu atd. Čiže vdaka odporúčanej literatúre som urobila veľký pokrok sama v sebe. Nedočkavosť s ktorou som sa stále pýtala, kedy už konečne príde niekto, kto bude ten pravý, ma síce stála vela trpezlivosti, sa vyplatila. Dnes mám po svojom boku človeka, ktorý je presne taký, akého som si priala mať. A verím že všetko je tak, ako má byť. Netrpezlivosť je najhorší radca, viera a trpezlivosť pomaha a taktiež najst vnutornu rovnovahu a pokoj a to sa vdaka radám od Moniky a Pavla každému dostane.

Veľka vdaka 😊

XY

Ďakujem za tvoju prácu

Ahoj Marion.

Nejako mám práve potrebu ti napísať. Aby som ti povedala, že som šťastná, že s tebou môžem spolupracovať 🤩 aj keď skutočne často narazím na svoje hranice, pretože mám často chaos vo svojich pocitoch. Som si ale stále istá, že to bolo na 100% správne rozhodnutie. A že je napriek tomu novému mužovi stále on mužom mojej budúcnosti. A myslím si, že by sa mal človek jednoducho poďakovať za tvoju prácu a úsilie ❤dúfam, že si čoskoro nájde cestu naspäť ku mne! Ďakujem Marion, že môžem s tebou spolupracovať 😊 a teraz ti prajem úžasný slnečný deň a veľmi milých klientov/zákazníkov.

S pozdravom XY

Správa od klienta

Milá Marion,

som taký šťastný, že som ťa mohol spoznať. Tomu vôbec neuveríš. Stále ma buduješ. Bola a niekedy to stále pre mňa ešte je ťažká cesta. Bez teba by som to pravdepodobne už dávno vzdal.

Mám ťa rád Marion 😘

Nádherný spoločný čas - ďakujem

Milá Marion,

ďakujem za nádherný spoločný čas. Ďakujem, že ste ma naučili reagovať na veľa situácií a udalostí v živote človeka s ľahkosťou a tým uskutočniť úplne úžasné veci. - a tiež ďakujem za trpezlivosť a silu, ktorú ste mi preukázali a za odvahu dosiahnuť moje ciele.

Tu je jedno príslovie, ktoré som náhodou našla a ktoré sa v tomto momente hodí:
Keď si sa naučil,
zmieriť sa s celým svetom,
milovať celé stvorenie,
milovať všetkých ľudí,
milovať všetky zvieratá,
milovať všetky rastliny,
milovať všetko,
nechať všetko rozpustiť v láske,
vykonávať milosť pred právom - voči sebe, rovnako ako voči všetkým ostatným,
potom si pripravený zjednotiť sa s Bohom.
Autor neznámy

- ĎAKUJEM-

Veľké ďakujem

Moni ahoj,

prosím ťa, jedna vec. V nedeľu, keď som odchádzal, tak som sa ponáhľal… 😉 nemám rád lúčenia a už vonkoncom nie takéto, kde sa s niekým dlhodobo stretávam, kto mi veľmi pomohol a koho mám rád, koho si obľúbim. Nemám rád takéto lúčenia, pretože to býva emočne náročnejšie a nerád by som, aby ma niekto videl s vlhkými očami ako som dojatý… 😢 preto som sa tak ponáhľal. Ďakujem tebe Moni aj Pavlovi za všetko, veľmi veľa ste pre mňa spravili, posunuli, veľa to pre mňa znamená. Veľké ďakujem. A áno, nelúčime sa navždy, ale aj tak… bolo to lúčenie, no. 😢 ešte raz vďaka, držkaj sa. Zatiaľ pa.

XY

Ďakujem za vašu podporu

Monika, ďakujem za vašu podporu. A že mi pomáhate aj posúvať moje hranice. Je mi fajn. Ja by som to chcel mať stále Happy

Ďakujem milá Marion

Milá Marion, to, čo pre mňa robíš, sa nedá opísať slovami. Si jedna úžasná žena. Vždy, keď si s tebou píšem alebo telefonujem, je to, akoby si zo mňa zobrala jedno veľké bremeno. Ďakujem ti milá Marion. Vo svojich myšlienkach som často s tebou. 😘😘

Ďakujem od klientov

Ďakujem od klienta 2018

Darčeky od klientov - ďakujem

Darčeky od klientov - ďakujem

Poďakovanie

Ahojte Monika a Pavol,

chcela by som sa Vám obom veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc pri riešení mojich problémov a vzťahov. Cítim sa opäť vyrovnaná, spokojná a šťastná. Obaja ste skvelí poradcovia.

S pozdravom XY

SMS od klienta

Dobre ranko pani Monika,

je to krasne 😊😊😊 zacina to byt pravda, stale nemozem tomu uverit. Ale verim, ze to bude este lepsie.

S pozdravom, XY

E-mail od bývalého klienta

Ahoj Pavol.

Ako sa mate? Dufam, ze ste ok a dari sa vam. 😊

Len sa chcem este raz podakovat a ukazat vam, co mam vdaka vam pri sebe. V prilohe ti posielam fotky mojich dvoch ratolesti...

Uz chybaju len peniaze na kupu pozemku a postavenie domceku. Nejak sa k tomu nemozem dopracovat. 😊

Tak nech sa vam dari minimalne tak ako doteraz.

Pozdravujem.
XY

Ľúbostná mágia

Ahojte Pavol a Monika,

chcem sa Vam velmi pekne podakovat za Vasu pomoc a podporu pri rieseni mojho sukromneho zivota. Vela som sa od Vas naucila....som vyrovnanejsia, mam viac rada samu seba a rozdavam okolo seba viac radosti a lasky. Nasla som vdaka vam lasku a uz je len v nasich rukach, ci nam vydrzi.

Zelam Vam vela stastia a dakujem ❤🙂

Cesta za sebapoznaním - ďakujem

Mila Monika a Pavol,

chcela by som sa Vam obom velmi pekne podakovat za pomoc a podporu na ceste za sebapoznanim. Vela veci mi pred takmer rokom a pol nedavalo zmysel, citila som, ze sa nieco musi zmenit, nevedela som, kde a ako zacat, bola som zmatena a prave vtedy som natrafila na Vas. Zacalo to zmenou vo vztahu k priatelovi, boli sme takmer pred rozchodom a postupne inymi vecami, na ktorych este musim popracovat. Bolo a je to narocne, ale citim, ze sa postupne zbavujem vsetkych svojich strachov. A to vsetko vdaka Vam, vela veci si uvedomujem. Tesim sa na dalsie nase telefonaty Happy

S pozdravom,

XY

Ďakujem za rady

Dobrý deň Monika a Pavol,

ďakujem Vám veľmi pekne za všetky vaše rady a odpovede. Určite budem nad tým všetkým premýšľať. Ste skvelý poradcovia.

Prajem Vám krásny deň.

S pozdravom XY

Krásne sviatky

Dobry den pani Monika,

velmi pekne Vam dakujem za odpoved, aj ma velmi potesila Happy Prajem Vam aj panovi Pavlovi s pani Marion a aj celemu timu Bielej Magie krasne sviatky a uprimne pozdravujem.

S uctou a velkou vdakou, XY

Ďakujem, že som lepší človek!

Ahojte Pavol a Monika,

Vy ste mi pomohli najst najlepsieho chlapa a vdaka Vam, som si aj uvedomila aj dalsie veci, ako je rodina a hlavne otec, ktory nam da aj posledne, ale vzdy sme len mamku uprednostnovali a on bol vedlajsia kolaj, ale dnesnym dnom sa to zmenilo. Budem tak sa isto spravat ako k mamke, zajtra nasich berieme na vylet aj to mi otvorilo oci. Vidim na sebe, ze som velky krok vpred spravila, keby sa neobratim na Vas, neviem ako by to cele dopadlo. Dakunem Vam, zo srdca, ze som lepsi clovek.

XY

Pozdrav k Veľkej noci!

Veľkonočný pozdrav darček
Milá Marion,

Pozdrav k Veľkej noci!
posielam zo Švajčiarska Tebe & Tvojej rodine srdečný pozdrav k Veľkej noci.

Mnohokrát ďakujem za Tvoju neúnavnú podporu & Tvoje úsilie!

Všetko dobré aj Tvojej mame,

XY

Poďakovanie

Ahoj Slávko,

posílám poděkování, za vaši práci a že jste mne s Pavlem dostali z mého, teď již i pro mě úsměvného ,,problému” Happy. Obdivuji vaši trpělivost a rozhodnutí pomoci mi, s navrácením mé ztracené lásky.

Pokud uznáte za vhodné použít jako recenzi něco z textu s čím jsem vás kontaktoval, nebo z toho, co píši níže, tak souhlasím. Nechci psát delší text o magii.
Věřím!
Je jen na každém, jak se rozhodne. Já jsem předem žádné recenze nečetl, pro mne to byla v tu chvíli jediná cesta. Cíleně jsem vás hledal. Jsem moc rád, že jsem dostal druhou šanci a možnost začít zdokonakovat sebe a rozvíjet po malých krůčcích vztah na jiné úrovni. Věřím, že se XY brzy také odrazí od svého dna a uvidí svět jinak, než v materiálních věcech a že jí ve volných chvílích co má, přejde hledání uspokojení ve psaní s lidmi z virtuálního světaHappy, ale jestli to tak je pro ní lepší, tak proč neHappy).

Děkuji Pavle za vše, co pro mne se svou ženou, Slávkou a celým kolektivem děláte. Za hodiny magické práce, za každotýdení hovory, za trpělivost při mých unáhlených krocích. Jsem rád za doporučení na nádherné knížky, uvedení k meditaci a józe. Již první meditace mne dostávaly do nádherného klidu.

Čítať viac...

Sebapoznávanie - pokračovanie

Ahoj Monika,

ospravedlnujem sa, ze odpisujem az teraz, skor som nestihala :/ Ano,oba terminy mi vyhovuju Winking Pekny den prajem a tesim sa, ze mi budete dalej pomahat v mojej ceste za sebapoznavanim… Happy

S pozdravom, XY

Ďakujem za Vaše láskyplné slová

Po našom včerajšom telefonickom rozhovore sa cítim oveľa lepšie. Moje pocity strachu/samoty sú znovu preč. Som plná energie, radosti a šťastia. Ďakujem za Vaše láskyplné slová, ktoré mi vždy a znovu dodajú odvahu a silu.

Je pekné, že existujete a že môžem s Vami spolupracovať. 😊🍀💐♥

Objímam Vás veľmi silno!!!

Ďakujem Happy

Dobry vecer pani Monika,

velmi krasne Vam dakujem - ked mi je tazko, Vy a pan Pavol mi viete pomoct laskavym slovom alebo dobrou radou, za co som Vam naozaj velmi vdacna..aj tie nocne mory uz prestali..Este raz Vam dakujem. Prajem Vam krasny vecer Happy

S uctou a vdakou, XY

Ďakujem za všetko

Milá Darinko,

i já na Vás a především tebe často myslím a občas se přistihnu jak počítám s naším úterkem a pak mi dojde že už žádné není. Jsem ted nemocná a tak mám dost času v klidu vzpomínat a přemýšlet nad posledními 3 lety a snad se mi podaří napsat poděkování tak jak bych chtěla aby vyznělo.
Před 3 lety jsem byla přísná,uspěchaná, vyčerpaná a posedlá po dokonalosti. A nešťastná. Rozhodnutí Vás kontaktovat bylo spíš takové volání o pomoc. Což mi došlo až časem. V té první chvíli jsem chtěla muže svého srdce a byla rozhodnutá obětovat cokoliv. Jak pošetilé. Naše cesta byla dlouhá a nebyla jednoduchá. Bolela a píchala, ale já se nezdávám...nikdy Happy. Muže mám zpět, ale jako výhru to dnes již nevidím, což neznamená že za nej nejsem ráda. To co mi spolupráce s vámi dala je pro mě mnohem cennější. JE to láska ke mě, k mému životu, k mým prioritám, k mým snům. Naučila jsem se vděčnosti za každý okamžik, naučila jsem se poděkovat za každé ranní slunce a naučila se radovat z každého úspěchu, který se mi stane. Naučila jsme se pokoře, odpuštění a empatii. Dnes už vím, že život je takový jaký si ho dovolíš prožít a že nikdo jiný než ty tě šťastným neučiní.
Moje cesta ještě zdaleka nekončí, ale dnes se z ní už těším, baví mě sledovat co mi přináší, každou překážku beru jako výhru a každou prohru jako výzvu. Život je krásný a já už odmítám promarnit jedinou minutu.
Za to vše Vám patří můj dík, obdiv a respekt.

XY