Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Ovplyvňujeme pri ľúbostnej mágii slobodnú vôľu toho druhého?

Ovplyvňujeme pri ľúbostnej mágii slobodnú vôľu toho druhého partnera?
Mágiou nikdy neovplyvňujeme slobodnú vôľu toho druhého partnera. Iba odstraňujeme už existujúce blokády, ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula.

Čo robíme my - ľudia často nie sú spolu, pretože im k spoločnému šťastiu bráni nejaká blokáda, hádajú sa kvôli zbytočnostiam, nevedia správne komunikovať, majú nesprávne predstavy o sebe samom a o živote. Tieto veci sa dajú mágiou veľmi dobre napraviť a tá láska a harmónia je tým pádom vo vzťahu dvoch ľudí už navždy.

Naopak pri čiernej mágii sa slobodná vôľa človeka porušuje a jeden partner je pritiahnutý k tomu druhému pomocou démonických bytostí. Takáto partnerské spojenie však ešte nikdy nikoho neurobilo šťastným a pritiahnutý partner sa pôsobením démona stáva takým negatívnym, že každý, kto takú mágiu lásky použil ju 1000-krát ľutuje. Máme mnoho klientov, ktorý sa na nás po nešťastnom spolužití s takýmto partnerom s plačom obracajú o pomoc také kúzlo lásky zrušiť. Spolužitie s človekom, ktorého z časti ovláda démon je plné hádok, chorôb, nešťastných náhod, násilného sexu a náhlych úmrtí blízkych ľudí.

Foto: © skynesher - Istockphoto.com I pmalenky

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov. Partnerzusammenführung.

Je mágia vhodná pre každého klienta alebo kedy mágiu neodporúčate a musíte klienta odmietnuť?

Je mágia vhodná pre každého klienta alebo kedy mágiu neodporúčate a musíte klienta odmietnuť?
Mágia nie je vhodná pre každého klienta a niekedy musíme klienta aj odmietnuť. Vo všeobecnosti mágiu neodporúčame do 24 rokov. Je to dané nevyzretosťou Bytosti ako takej a nedá sa urýchliť niečo neurýchliteľné. Mágiu neodporúčame ani vtedy, ak sú u klienta nejaké psychické poruchy. Samozrejme sú aj ďalšie situácie, kedy mágia jednoducho nie je vhodná a je vhodné použiť niečo iné. Je to však vždy veľmi individuálne, a preto to aj individuálne posudzujeme. Posudzujeme tiež to, do akej miery je človek, ktorý má záujem stať sa našim klientom, stabilný. To je tiež veľmi dôležitá vec. Stabilný znamená, že v kritických situáciách dokáže zachovať aspoň do istej miery chladnú hlavu.

V prípade, keď mágiu neodporúčame, tak určite odporučíme pre toho klienta nejakú vhodnú duchovnú literatúru, meditácie, veštenie alebo jednorázové sedenie s Monikou alebo Darinkou.

Foto: © Necip Yanmaz - Istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia. Weiße Magie.

Aké sú riziká mágie, budem niesť v budúcnosti následky za dopad magickej činnosti?

Aké sú riziká mágie, budem niesť v budúcnosti následky za dopad magickej činnosti?
Mágia vždy podlieha zákonu akcie a reakcie. To znamená, že všetko zlé sa nám vráti naspäť. A presne kvôli tomu sa my venujeme iba bielej mágii. Teda našou mágiou sa nikto k ničomu nenúti, ale sú odstraňované len rôzne blokády, problémy a strachy, ktoré bránia tomu, aby sa realita rozvinula v pozitívnom zmysle tak, ako má.

Prostredníctvom ochrannej mágie sa dá vybudovať ešte o niečo silnejšia ochrana pre auru, než aká sa vyskytuje u bežnej, zdravej populácie. Táto ochrana vydrží aj niekoľko rokov a tak sú naši klienti chránení pred negativitami aj niekoľko desaťročí. To znamená, že dotyčná osoba zažíva mnoho náhodne-šťastných situácií, ktoré smerujú jej život k väčšej rovnováhe a blahobytu. Preto odporúčame ochrannú mágiu každému.

Foto © agsandrew - Istockphoto.com / pmalenky