Správanie po mágii lásky

Ako sa správať po ľúbostnom rituály ❤

Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Spájanie partnerov

Nastal čas, že ste vykonali ľúbostný rituál a nateraz neostáva iné, iba čakať na jeho výsledok. Že to, o čo usilujete, sa naozaj stane, teda že sa to prejaví vo vašej realite.

Každé kúzlo potrebuje svoj čas na dosiahnutie plného úspechu. Stávajú sa situácie, keď sa účinok kúzla dostaví bezprostredne po rituáli, ale býva to iba výnimočne. V zvyčajne potrebuje magický rituál dva až šesť mesiacov, kým sa naplní. Pri tom je veľmi dôležité dodržiavať pre seba istý vhodný režim vo vašom každodennom živote.

Čo to obnáša? Veľmi dôležité je celkovo sa uvoľniť a pokúsiť sa na rituál a z neho vzídené kúzlo zabudnúť.

Neuveriteľne dôležité je tiež nikomu nehovoriť o vašom rituáli, ktorý ste urobili!!! Kúzlo, o ktorom sa rozpráva, stráca svoju moc! Žite a správajte sa tak normálne, ako sa to len dá. Nehľadajte vo všetkom, čo sa vám v blízkej budúcnosti stane, potvrdenie o tom, že je to výsledok mágie.

Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Foto © VikaSuh http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia si vždy zvolí ten najjednoduchší spôsob, ako sa prejaví. Nebuďte teda prekvapení, ak sa udalosti budú vyvíjať zázračne, alebo naopak aj úplne obyčajne. A vždy si pamätajte, že kúzlo pôsobí aj na vás. Nespavosť, nevysvetliteľné vnútorné napätie, či dokonca aj bolesti hlavy, sú len niektoré z možných sprievodných prejavov kúzla.

Ak ste uskutočnili kúzlo, ktoré má k vám priviesť milovanú osobu, nerobte niečo také, že vy sami aktívne budete túto osobu kontaktovať. Preč so všetkými takýmito pokušeniami pre vás! Žiaden telefonát, žiadna SMS-ka, ani e-mail!!! Jediné, čo môžete, postarajte o to, aby došlo k náhodným stretnutiam. Ale aj vtedy, ak sa „náhodne“ stretnete, v žiadnom prípade sa nepokúšajte o prvé slovo. Nehovorte ako prvý a nezačínajte rozhovor!

Nedajte vášmu milovanému človeku pocítiť, ako veľmi po ňom vaše srdce túži. Pre vašu šťastnú budúcnosť je najdôležitejší pravý opak. Teda to, že príslušný začarovaný alebo príslušná začarovaná, bude túžiť po vás, a dobíjať vás!!!

Prečítajte si viac o ľúbostnej mágii a spájaní partnerov TU.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

 • Meditácia: Mágia lásky: Text
  Zaujmite pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíte alebo sedíte; dôležité je iba to, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnili ste sa. Počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. Nič nehodnoťte a na nič nereagujte. Ani vnútorne, ani navonok. Ak je človek na niekom závislý v láske, tak nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa nemôže ďalej rozvíjať. Láska potrebuje vzduch na dýchanie, láska potrebuje slobodu a radosť. Ak sa príliš silno zameriavate na partnera, tak v určitom okamihu to partnera doslova prevalcuje. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Pomaly zatvorte svoje oči.
  S každým nádychom sa uvoľňujete stále viac a viac. Cítite váhu vášho tela, počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde sa dostávate do meditácie stále hlbšie a hlbšie. Cítite váhu vášho tela, ako tlačí na sedačku, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku a ste maximálne uvoľnení. Veľmi, veľmi dobre. Pokiaľ počúvate moje slová, upadáte do hlbokého tranzu a ja vám pomôžem spojiť sa vedome s vašou dušou. Vaše telo dýcha ľahko a bez námahy.
  Hudba a moje slová vám pomôžu uvoľniť sa a odpútať sa od vašich starostí. S každým výdychom, s každou sekundou sa ponárate do svojho podvedomia stále hlbšie a hlbšie.
  ______________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby bola Zem živou bytosťou - našou matkou. Aké by to bolo, keby všetci ľudia, zvieratá a rastliny žili spolu v mieri, v porozumení a v harmónii. Predstavte si, že ste na svojom obľúbenom mieste v prírode. Toto miesto je jedným z tých, kde sa cítite dobre a môžete tu slobodne lietať. Je to priestor, kde sa cítite v bezpečí a ktorý dobre poznáte. No môže to byť aj oblasť, kde ste ešte nikdy neboli, ale radi by ste ju raz navštívili. Pozrite sa, čo všetko sa na tejto ploche nachádza a všímajte si detaily. Precíťte lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Vy ste láska.
  Potom zoberte všetku svoju lásku, sústreďte ju do jedného bodu a pošlite ju
  Matke Zemi. Povedzte si, že Matka Zem je vaša skutočná matka. A teraz pošlite všetku energiu, ktorá je vo vás a okolo vás, do stredu zeme a počkajte, kým sa k vám vráti naspäť. Otvorte sa tejto láske a nechajte ju rásť vo svojom tele. Počkajte, kým vám Matka Zem túto lásku opätuje a pocítite ju vo svojom vnútri. Ste dieťaťom Matky Zeme, ktorá vás miluje. Vo svojom vnútri si povedzte: „Matka Zem, ľúbim ťa“ a potichu počkajte na jej odpoveď.
  ______________________________
  Všetko je energia. Predstavte si, aké by to bolo, keby za každou energiou stála: inteligencia, múdrosť a láska. Nazvime túto energiu
  božským Otcom. Boh je v každom z nás, ako svetlo, individuálna duša, vedomie a radosť. Všetci sme súčasťou Boha. Sme individuálnym vyjadrením božskej lásky. Prejdite svojou pozornosťou k nebeskému otcovi. Choďte svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Povedzte si „Boh otec je môj otec“.
  Precíťte, ako vás obklopuje láska, precíťte, ako božské Ja a božská sila vplýva na vašu pozornosť, podporuje vás, pomáha vám v ťažkých situáciách a
  vždy bola a je s vami. Hlboko vo svojom vnútri viete, že ste nikdy neboli sami, pretože Boh otec tu stále bol. On cíti a vidí všetko, čo vy a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia vám naspäť vašu lásku a posiela vám svetlo. Zamerajte všetku svoju lásku do jedného bodu a pošlite ju do stredu galaxie. Alebo ju pošlite do stredu nášho Slnka. Počkajte, kým vám Boh Otec nepošle lásku naspäť.
  ______________________________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia boli navzájom prepojení láskou a porozumením. A dokonca ešte viac - predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia, ktorí vás milujú a chápu, boli vašou rodinou. Sústreďte všetku svoju energiu lásky do jedného bodu a pošlite ju všetkým ľuďom dobrej vôle a povedzte si pritom:
  Všetci ľudia, ktorí hľadajú lásku, svetlo a poznanie, sú mojou rodinou.
  Nemusí ísť len o vašich príbuzných, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých vy sami vnímate ako pozitívnych. Keď ste im poslali všetku svoju lásku, počkajte na odpoveď. Započúvajte sa do ticha a jemnej hudby, ktorá hrá v pozadí a vnímajte, čo k vám prichádza.
  ______________________________
  Každý z nás je jedinečný.
  Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.
  Teraz budem počítať do 3 a až potom, keď poviem 3, otvoríte svoje oči. Budete úplne prebudení, šťastní a uvoľnení. Začínam počítať.
  1. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  2. Začnite preciťovať celé svoje telo bez ohľadu na to, v akej pozícii práve ste.
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  Teraz znovu otvorte svoje oči. Ste úplne prebudení, cítite sa dobre a ste obklopení nekonečnou, životodarnou láskou.
Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Správanie po mágii lásky

Správanie po mágii lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýba vám harmónia? Skončil sa práve váš vzťah? Alebo ho práve chcete vy, alebo váš partner, ukončiť? Často sa mnohé z týchto problémov dajú odstrániť. Stačí sa zdôveriť niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša frustrujúca situácia riešiť.

Vieme vám pomôcť! A váš vzťah bude opäť v harmonickom súzvuku!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Preložené z nemeckého originálu: Nach dem Liebeszauber

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona