Ako sa správať po ľúbostnom rituáli ❤

Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Spájanie partnerov

Nastal čas, že ste vykonali ľúbostný rituál a nateraz neostáva iné, iba čakať na jeho výsledok. Že to, o čo usilujete, sa naozaj stane, teda že sa to prejaví vo vašej realite.

Každé kúzlo potrebuje svoj čas na dosiahnutie plného úspechu. Stávajú sa situácie, keď sa účinok kúzla dostaví bezprostredne po rituáli, ale býva to iba výnimočne. V zvyčajne potrebuje magický rituál dva až šesť mesiacov, kým sa naplní. Pri tom je veľmi dôležité dodržiavať pre seba istý vhodný režim vo vašom každodennom živote.

Čo to obnáša? Veľmi dôležité je celkovo sa uvoľniť a pokúsiť sa na rituál a z neho vzídené kúzlo zabudnúť.

Neuveriteľne dôležité je tiež nikomu nehovoriť o vašom rituáli, ktorý ste urobili!!! Kúzlo, o ktorom sa rozpráva, stráca svoju moc! Žite a správajte sa tak normálne, ako sa to len dá. Nehľadajte vo všetkom, čo sa vám v blízkej budúcnosti stane, potvrdenie o tom, že je to výsledok mágie.

Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Foto © VikaSuh http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia si vždy zvolí ten najjednoduchší spôsob, ako sa prejaví. Nebuďte teda prekvapení, ak sa udalosti budú vyvíjať zázračne, alebo naopak aj úplne obyčajne. A vždy si pamätajte, že kúzlo pôsobí aj na vás. Nespavosť, nevysvetliteľné vnútorné napätie, či dokonca aj bolesti hlavy, sú len niektoré z možných sprievodných prejavov kúzla.

Ak ste uskutočnili kúzlo, ktoré má k vám priviesť milovanú osobu, nerobte niečo také, že vy sami aktívne budete túto osobu kontaktovať. Preč so všetkými takýmito pokušeniami pre vás! Žiaden telefonát, žiadna SMS-ka, ani e-mail!!! Jediné, čo môžete, postarajte o to, aby došlo k náhodným stretnutiam. Ale aj vtedy, ak sa „náhodne“ stretnete, v žiadnom prípade sa nepokúšajte o prvé slovo. Nehovorte ako prvý a nezačínajte rozhovor!

Nedajte vášmu milovanému človeku pocítiť, ako veľmi po ňom vaše srdce túži. Pre vašu šťastnú budúcnosť je najdôležitejší pravý opak. Teda to, že príslušný začarovaný alebo príslušná začarovaná, bude túžiť po vás, a dobíjať vás!!!

Prečítajte si viac o ľúbostnej mágii a spájaní partnerov TU.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Správanie po mágii lásky

Správanie po mágii lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýba vám harmónia? Skončil sa práve váš vzťah? Alebo ho práve chcete vy, alebo váš partner, ukončiť? Často sa mnohé z týchto problémov dajú odstrániť. Stačí sa zdôveriť niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša frustrujúca situácia riešiť.

Vieme vám pomôcť! A váš vzťah bude opäť v harmonickom súzvuku!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Preložené z nemeckého originálu: Nach dem Liebeszauber

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar