Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

Verejné meditácie

Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

Milí klienti a návštevníci našej webovej stránky,

radi by sme Vás informovali, že od októbra 2016 v nepravidelných termínoch organizujeme meditačné semináre a prednášky na rôzne duchovné témy už aj na Slovensku. Verejné meditácie a prednášky prebiehajú pod vedením Slávky Strešňákovej a Moniky Slivovej, ktoré majú s meditáciami už dlhoročné skúsenosti.

Meditačné semináre prebiehajú v menších skupinkách, aby sme sa každému účastníkovi mohli venovať aj individuálne. V prípade záujmu je možné si následne dohodnúť s účastníkmi meditácie aj individuálny koučing a vedenie.

Meditačné semináre sú vhodné pre všetkých hľadajúcich ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať. Naučíme Vás pracovať so strachom, s emóciami, negatívnymi myšlienkami, ktoré Vás blokujú, a naučíme Vás, ako viesť šťastný a plnohodnotný život.

Čakajú na Vás zaujímavé prednášky na rôzne duchovné témy: Aura, astrálne cestovanie, karma, reinkarnácia, päť elementov, dvanásť blíženeckých vlastností a mnohé iné.

Ako to bude prebiehať? Naše stretnutie začneme vždy prednáškou na určitú duchovnú tému. Potom bude nasledovať meditácia. Pri meditácií Slávka Strešňáková a Monika Slivová budú vždy odovzdávať všetkým zúčastneným aj energiu. Po meditácii bude nasledovať voľná diskusia, pri ktorej sa navzájom podelíme o svoje zážitky z meditácie a môžeme spolu diskutovať o svojom vlastnom duchovnom rozvoji. Súčasťou každého stretnutia sú 2 prednášky a 2 meditácie.


Kurz sebapoznania a magické techniky

Termín konania kurzu: rok 2020 (termín ďalšieho kurzu upresníme)
Miesto konania kurzu: Hotel Družba (kongresový priestor), Botanická 25, 842 14 Bratislava
Cena kurzu: 150 EUR (cena zahŕňa odborný výklad, skupinové meditácie, písomné materiály ku kurzu, klimatizovanú kongresovú miestnosť, kvalifikovanú organizáciu a občerstvenie počas prestávok – káva, čaj, minerálka, čajové pečivo)

OBSAH KURZU:
1.) Prípravné stretnutie na skype (2 - 3 x skype)
2.) Pomoc pri vypracovaní magického zrkadla duše
3.) Čo je to Biela mágia a ako nám môže pomôcť v bežnom živote? - prednáška
4.) Úvodná meditácia s elementmi
5.) Päť vnútorných hlasov - prednáška
6.) Cvičenie na vybalancovanie elementov
7.) Záverečná meditácia s Vyšším Ja - uvoľnenie

Cieľ kurzu: Osvojiť si techniky na dosiahnutie rovnováhy a osobnej sily (meditácia, introspekcia, magické zrkadlo duše a mnohé iné). Ako možno využiť magické techniky na prácu so sebou samým, respektíve na zlepšenie svojho života.

Usporiadatelia: Biela mágia - Ing. Slávka Strešňáková a Mgr. Monika Slivová
Doba trvania: 2 dni (prvá časť kurzu prebieha vo forme individuálnych prípravných stretnutí na skype (2 - 3 stretnutia na skype) a druhá časť kurzu vo forme 1 dňového kurzu v Bratislave)
Prineste si so sebou: Blok na poznámky, pero, karimatku (pokiaľ chcete pri meditácii ležať na zemi) a dobrú náladu :-).

Máte jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na náš kurz sebapoznania a magických techník, ktorý je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých. Budeme sa venovať základom meditácie, ale aj technikám pre pokročilých o 5 vnútorných hlasoch, o čakrách a o práci s elementmi.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť, pretože počet miest je obmedzený (12 osôb). Prihlásiť sa môžete na telefónnom čísle +421 902 734 483 alebo +421 907 796 436, alebo prostredníctvom e-mailu bielamagia@me.com.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 902 734 483. Aktuálne informácie nájdete aj na našej fanúšikovskej stránke Biela mágia na facebooku, twitteri a instagrame.

Tešíme sa na Vašu účasť!!!

Monika a Slávka


Meditácia .MP3

Prvé meditácie


Meditácia pre začiatočníkov aj pokročilých .mp3 je dlhá 17 minút a je vhodná najmä pre prvé meditácie.

Na začiatku je meditatívna gitara s úvodom, ktorý vysvetľuje, čo je to meditácia. Potom nasleduje druhá časť s ďalším gitarovým sprievodom s afirmáciami.

Afirmácie sú myšlienkové vzorce, prostredníctvom ktorých vytvárame naše každodenné pozitívne prežitky a upevňujeme nové pozitívne myšlienkové vzorce.

Potom nasleduje hlboká relaxácia s kolážou rôznych zvukov prírody... Užite si to! A krásne meditácie.

„Život človeka je to, čo z neho urobia jeho myšlienky.“

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu. Naučiť sa meditovať je veľmi ľahké. Nechajte sa len viesť.

V tejto meditácii je obsiahnutých 30 rokov našich skúseností s meditáciami, hypnózou a tranzom!

Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!
Logo Verejné meditácie

Verejné meditácie

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu.
TU si môžete kúpiť naše meditačné .MP3!

TU: Meditácia, Meditačné semináre.

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

Všetko o meditácii.

TU si môžete kúpiť naše meditačné .MP3
na iTunes...

Cítite sa frustrovane, bez motivácie, bez energie a neviete prečo? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorým sa poddávame bez toho, aby sme si to všimli. Tieto vzorce správania a stereotypy vieme zmeniť a ovplyvniť tak, aby ste vedome ovplyvňovali svoj život viac pozitívne ako negatívne. Môžete dosiahnuť všetko, pokiaľ do toho vložíte svojho ducha a svoje srdce. A my vám s tým pomôžeme!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

Cítiš sa frustrovane, bez motivácie, bez energie alebo si pred syndrómom vyhorenia? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorému sa nevedome poddávame. Vďaka našim mnohým meditačným seminárom Ti môžeme pomôcť žiť svoj život v radosti, rovnováhe a harmónii so sebou samým.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar