Verejné meditácie

Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

Verejné meditácie

Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

Milí klienti a návštevníci našej webovej stránky,

radi by sme Vás informovali, že od októbra 2016 pravidelne organizujeme meditačné semináre a prednášky na rôzne duchovné témy už aj na Slovensku. Verejné meditácie a prednášky prebiehajú pod vedením Slávky Strešňákovej a Moniky Slivovej, ktoré majú s meditáciami už dlhoročné skúsenosti.

Meditačné semináre budú prebiehať v menších skupinkách, aby sme sa každému účastníkovi mohli venovať aj individuálne. V prípade záujmu je možné si následne dohodnúť s účastníkmi meditácie aj individuálny koučing a vedenie.

Meditačné semináre sú vhodné pre všetkých hľadajúcich ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať. Naučíme Vás pracovať so strachom, s emóciami, negatívnymi myšlienkami, ktoré Vás blokujú, a naučíme Vás, ako viesť šťastný a plnohodnotný život.

Čakajú na Vás zaujímavé prednášky na rôzne duchovné témy: Aura, astrálne cestovanie, karma, reinkarnácia, päť elementov, dvanásť blíženeckých vlastností a mnohé iné.

Ako to bude prebiehať? Naše stretnutie začneme vždy prednáškou na určitú duchovnú tému. Potom bude nasledovať meditácia. Pri meditácií Slávka Strešňáková a Monika Slivová budú vždy odovzdávať všetkým zúčastneným aj energiu. Po meditácii bude nasledovať voľná diskusia, pri ktorej sa navzájom podelíme o svoje zážitky z meditácie a môžeme spolu diskutovať o svojom vlastnom duchovnom rozvoji. Súčasťou každého stretnutia sú 2 prednášky a 2 meditácie.

Na seminár je potrebné sa vopred prihlásiť, pretože počet miest je obmedzený. Prihlásiť sa môžete na telefónnom čísle +421 (0) 902 734 483 alebo +421 (0) 907 796 436, alebo prostredníctvom e-mailu bielamagia@me.com.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 902 734 483. Aktuálne informácie nájdete aj na našej fanúšikovskej stránke Biela mágia na facebooku, twitteri a instagrame.

Tešíme sa na Vás!!!

Verejné meditácie

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH


Meditačný seminár III.

Termín konania: 08.04.2017 (sobota) o 16:00 hod.
Miesto konania: Štúdio 4D, Cabajská 10, 949 01 Nitra (divadelné štúdio za vysokoškolským internátom)
Vstupné: 7 EUR
Usporiadatelia: Biela mágia - Ing. Slávka Strešňáková a Mgr. Monika Slivová
Doba trvania: 2 - 3 hodiny
Prineste si so sebou: Blok na poznámky, pero a dobrú náladu :-).


Témou nášho ďalšieho meditačného seminára bude Práca s piatimi elementmi. Naše stretnutie začneme krátkou prednáškou a meditáciou s elementmi. Po nej bude nasledovať „Cvičenie na vybalancovanie elementov“ (zostavenie tzv. magického zrkadla). V druhej časti nášho seminára sa budeme podrobnejšie zaoberať anjelmi a archanjelmi.


Logo Verejné meditácie

Verejné meditácie

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu.
TU si môžete kúpiť naše meditačné .MP3!

TU: Meditácia, Meditačné semináre.

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

Všetko o meditácii.

TU si môžete kúpiť naše meditačné .MP3
na iTunes...

Cítite sa frustrovane, bez motivácie, bez energie a neviete prečo? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorým sa poddávame bez toho, aby sme si to všimli. Tieto vzorce správania a stereotypy vieme zmeniť a ovplyvniť tak, aby ste vedome ovplyvňovali svoj život viac pozitívne ako negatívne. Môžete dosiahnuť všetko, pokiaľ do toho vložíte svojho ducha a svoje srdce. A my vám s tým pomôžeme!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona