Článok z časopisu "Plus 7 dní", číslo 45/2015

Pričaruj si ho!

Článok z časopisu "Plus 7 dní", číslo 45/2015

Stratili ste pôdu pod nohami. Život, na aký ste boli zvyknutí, sa vám zrútil. Opustilo vás šťastie i milovaný partner. Najťažšie je hľadať chybu v sebe samom. Možno by vám pomohol psychológ, ale ten nevie čarovať. Žiadalo by si to zásah vyššej moci! Pátrate u známych i na internete a o ponuky na záchranu nie je núdza. Veštci, jasnovidci i okultisti vám sľubujú zázraky na počkanie.
Naozaj to funguje? Nie. Aj mág Pavol Malenký priznáva, že nanajvýš môžu dať klientovi druhú šancu. O ostatné sa musí postarať sám. „Doteraz sme všetkým pomohli. Teda, ak vydržali. Stalo sa, že žena po troch mesiacoch vyhlásila, že ďalej nebude čakať, kým sa k nej partner vráti, lebo už potrebuje sex,“ tvrdí okultista z Chrámu bielej mágie.

Motiváciou mŕtva sestra: V byte mladej čarodejnice Moniky Slivovej zo Zlatých Moraviec vládne pokoj. V izbe má knižnicu s ezoterickou literatúrou, kreslo na meditáciu, počítač a, samozrejme, oltárik. Na ňom sa okrem sviečok, dýky a iných magických predmetov vyníma fotografia jej učiteľov Pavla a Marion.

„Spoznala som ich asi pred piatimi rokmi. Už dlhšie som sa venovala ezoterike, najmä kvôli sestre. Bola od narodenia chorá, nevedela rozprávať ani chodiť, ale vždy sme boli silno prepojené. Bod zlomu v mojom živote nastal, keď zomrela. Stále som ju cítila pri sebe a svojím spôsobom to bola ona, kto ma priviedol na túto cestu. Chcela som sa venovať bielej mágii, aby som s ňou mohla komunikovať na astrálnej úrovni,“ spomína Monika.

Článok z časopisu Plus 7 dní

Najskôr veštila z tarotových kariet, a keď na internete našla stránku okultistov z Chrámu bielej mágie, nezaváhala. Vyplnila kontaktný formulár a okrem osobných problémov, ktoré chcela s mágmi riešiť, napísala im o svojich duchovných schopnostiach. Dnes je jedna z tímu tejto magickej spoločnosti so sídlom v Nemecku. Monika zabezpečuje preklady z nemčiny a angličtiny a stará sa o slovenských klientov.

Spoznal svojich majstrov: S Pavlom Malenkým sa spojíme cez Skype. Na obrazovke sa zjaví charizmatický štyridsiatnik. Už v dvanástich rokoch ho fascinovali veci medzi nebom a zemou, aj keď vtedy mal ešte zo svojich schopností a zvláštnej intuície strach. O tri roky sa už venoval meditácii a joge. Rodák zo Svitu počas vysokoškolského štúdia v Bratislave radšej býval v jogovom ašráme než na internáte.

„Mal som devätnásť, keď sa mi v meditácii vyjavili moje minulé životy. Uvedomil som si, že v tomto živote opäť stretnem svojich majstrov, s ktorými som už dávno prepojený. Aj preto som sa zdokonaľoval v jazykoch a naučil sa po nemecky, po anglicky i po rusky. Vedel som, že na Slovensku na nich nenarazím,“ spomína.

„Určite poznáte pocit, keď niekoho stretnete a je vám hneď veľmi blízky. Máte si čo povedať, dokážete sa otvoriť, akoby ste boli dávni známi. A s niekým sa môžete poznať trebárs dvadsať rokov a nič, nie je tam žiadna hĺbka,“ hovorí Pavol. Človek skrátka vycíti, či nás s niekým spája niečo viac, a vtedy vraj môže ísť o skúsenosť z minulých životov. Takto slovenský okultista spoznal svoju manželku.

Pričaruj si ho!

Pracoval ako manažér v Nemecku. Zistil, že jedna žena na neho používa čiernu mágiu, a tak poprosil priateľa, nech to za neho vyrieši. „Mal som vtedy málo času, aby som sa tým zaoberal. No a kamarát mi odporučil Marion, lebo je v Nemecku jednotkou v oblasti okultizmu,“ spomína Pavol. Hneď pri prvom stretnutí vedel, že sa poznajú. „Povedal som jej to. Chcela, aby som to konkretizoval. Vymenoval som jej minulé životy a situácie, ktorými sme spolu prešli. Všetko sedelo,“ vysvetľuje. Nebola zaskočená? „Nie, vôbec, ona na mňa čakala,“ dodá.

Marion ho priviedla i do Brazílie k Pavlovmu najväčšiemu majstrovi Bušidóovi. Práve on mu odporučil, aby sa naplno venoval mágii. Mladý Slovák sa teda vzdal práce v úspešnej firme a pomáhal v Nemecku svojej spriaznenej duši a neskôr manželke Marion, ktorá už dlhé roky ponúkala služby z oblasti mágie.

Najťažší je exorcizmus: Je v Nemecku záujem o ezoterické a okultné veci? „Áno. Zameriavame sa aj na Rakúsko a Švajčiarsko.“ Pavol spolu s Monikou Slivovou zo Zlatých Moraviec a Darinou Strešňákovou z Hviezdoslavova majú pod palcom najmä slovenských klientov. Každý záujemca najprv vyplní dotazník na internetovej stránke magickej spoločnosti a jej členovia pozorne zhodnotia jeho situáciu.

„Aby sme zistili, kde je príčina problému, ponoríme sa do meditačného stavu alebo vykonáme astrálnu cestu. Potom sa na základe našich skúseností z bielej mágie a praktík vúdú pokúsime nájsť riešenie,“ opisuje Pavol.

Aj nás si prečítali. Stačilo vopred zaslať dátum narodenia a fotografiu. Našťastie, žiadne prekliatie, ktoré by nám strpčovalo život, nenašli. „Jediná negatívna energia, ktorú tam vidím, je závisť iných žien. Dávajte si pozor na takzvané kamarátky, ktoré vás za chrbtom ohovárajú. Asi ste s tým už mali niekedy problémy,“ hovorí mág.

V živote každého človeka sa nájdu neprajníci. Tím z Chrámu bielej mágie najčastejšie rieši partnerské problémy a rôzne formy prekliatia, na ktoré používa exorcizmus. „Je energeticky najnáročnejšou magickou praktikou,“ upozorňuje Pavol.

Deň po našom rozhovore cestoval spolu s manželkou Marion Daghan-Malenky do Švajčiarska zachraňovať statok, na ktorý niekto použil čiernu mágiu. „Bude to náročná práca,“ prizná. Nie vždy sa im však podarí identifikovať pôvodcu zla, ktorého negatívny zásah prevráti inému človeku život naruby.

„Stačí však pozorovať, komu z vášho okolia sa začne zle dariť - to sa mu vrátila zlá energia, ktorú na vás vyslal,“ upresňuje okultista. Tvrdí, že návrat zla k jeho pôvodcovi nie je nič nekalé. „Niekedy treba bojovať. Aj v minulých životoch to tak bolo, nechali sme sa ukrižovať alebo sme sa postavili pred miliónovú armádu a šli do boja,“ dodáva Slovák žijúci v Nemecku.

Mágia lásky: Skúsenosti členov Chrámu bielej mágie hovoria, že ľudí najviac trápia pošramotené vzťahy. Naozaj sa dá pričarovať láska? Pavol Malenký nám vysvetlil, že to funguje inak. Pomáhajú ľuďom, medzi ktorými láska je, len z nejakých príčin vzťah zlyhal.

„Spájanie partnerov, ľúbostnú mágiu alebo opätovné spájanie rozídených partnerov robíme iba tým, u ktorých existuje duševné a karmické prepojenie a kde je predpoklad, že ľúbostná mágia povedie k väčšej radosti, rovnováhe a prospechu u oboch partnerov,“ tvrdia členovia Chrámu bielej mágie.

Na človeka, ktorého ste si vysnívali, ale on sa vám radšej oblúkom vyhne, teda radšej zabudnite. „Mnohí sa boja otvoriť, sú príliš egoistickí alebo očakávajú od partnera, že ich urobí šťastnými. Ale šťastie musíte nájsť v sebe, nie ho očakávať od partnera,“ pripomína Pavol.

Mágia lásky Článok

Spolu s manželkou teda najskôr zistia, či sa so vzťahom vôbec dá niečo robiť. Ak áno, pomocou magického rituálu vytvoria podmienky, aby klient dostal druhú šancu. Potom je už na ňom, ako s ňou naloží.

„Napríklad, ak je žena taká žiarlivá, že s ňou manžel nevydrží, mágiou sa postaráme, aby to s ňou ešte skúsil. Ale ak žena nedokáže zvíťaziť nad žiarlivosťou, opäť ho stratí a s tým nič neurobíme,“ opisuje okultista.

Rovnako ako v prípade muža, ktorý prepadol hre na automatoch. Darmo sa k nemu žena vráti - ak nezvíťazí nad závislosťou, svoju milovanú stratí.

Pozor na podvodníkov: Byť mágom je podľa našich spoločníkov životný štýl, nie povolanie. „Keby Monika robila svoju prácu osem hodín denne, vyhodil by som ju. Kto chce s nami pracovať, musí byť mágom vo svojom srdci,“ tvrdí Pavol Malenký.

Ich deň sa začína meditáciou a modlitbou. Potom vybavia rôzne telefonáty klientov, vzdelávajú sa a večer medzi deviatou a desiatou hodinou opäť meditujú. Magické rituály prídu na rad až okolo polnoci, keď všade naokolo vládne pokoj. Pomáhajú im duchovné bytosti ako archanjeli Rafael, Michael či Uriel, božstvá vúdú, ale napríklad i hinduistický boh Šiva.

Ich služby nie sú lacný špás. Najlacnejšie je čítanie z kariet, klient zaplatí sedemdesiatpäť eur. Trvá hodinu, mágovia vypracujú päťstranovú analýzu. Ostatné rituály stoja oveľa viac. „Najlacnejší je okolo tisícpäťsto eur, ale cena sa môže vyšplhať aj na päťtisíc,“ priznáva mág.

Konkurencia mu neprekáža. „Ak sa niekto venuje mágii profesionálne, beriem ho ako kolegu. Prekážajú mi však webové stránky, za ktorými nikto nestojí. Ponúkajú služby, za ktorými nič nie je. Napríklad stránku spravuje osemnásťročný mladík, dá si tam fotku neznámej anglickej herečky a vydáva sa za nejakú veštkyňu. Stáva sa, že ľudia pošlú tritisíc eur a nič z toho nemajú,“ opisuje nekalé praktiky Pavol Malenký.

„Stalo sa mi, že mi klient povedal: ,Pavol, ty si mi pomohol, zaplatil som síce päťtisíc, ale predtým som dal štyridsaťtisíc eur podvodníkovi.‘ Ľudia by si mali dávať pozor: Ak si nemôžu overiť mágovu totožnosť, navštíviť ho a ak necítia, že v ňom niečo je, nech dajú ruky preč,“ varuje okultista.

Nuž, najistejšie by bolo, keby ľudia verili zdravému rozumu a dokázali si životy usporiadať bez viery v mágiu. Niekedy je však najjednoduchšie spoliehať sa na zázraky.

Autor: PLUS 7 DNÍ/Monika Mikulcová

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Článok z Plus 7 dní

Pričaruj si ho!

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Článok prevzatý z časopisu PLUS 7 DNÍ: Pričaruj si ho!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar