Knihy

"Definitívne zbohom neexistuje, vždy príde opätovné stretnutie."

Príbeh pravdivej lásky, ktorá dosahuje večnosť za hranicami smrti. Príbeh hľadania pravdy a Boha...

"Dievčina si však želala odísť do pyramíd, aby mohla slúžiť Bohu. Peter ju nechcel stratiť. No najvyšším prejavom lásky je však dať voľnosť tomu, koho milujeme. Preto ju Peter nechal ísť.”

Biela mágia Logo

"Dvere sa za ňou zatvorili a on si uvedomil, že už ju asi nikdy neuvidí... Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Najťažšie niesol, keď sa dozvedel, že jeho milovaná zomrela po tom, čo dosiahla najvyšší stupeň osvietenia. Vtedy od žiaľu zomrel. Avšak láska, ktorú cítil k tejto dievčine, ho sprevádzala aj po smrti."

 • Kniha: Kľúč k láske
 • Naša kniha: Láska & osvietenie

 • Kruh Logo Divider

  Kniha: Kľúč k láske

  od Marion Daghan Malenky, limitovaná edícia

  Túto knihu som napísala, aby som povzbudila a inšpirovala čitateľov k tomu, aby sa nikdy nevzdávali. Moja, často veľmi osobná skúsenosť mi ukázala riešenia, ktoré by som vám tu rada odovzdala. Chcela by som vám všetkým povedať: nie ste sami vo svojej bolesti! Cíťte sa objatí v láske! Pri písaní tejto knihy sa vo mne vynorilo množstvo spomienok, hlboký smútok, ale zachvátila ma vždy aj veľká radosť pri písaní týchto riadkov.

  Prajem si, aby sa čitatelia tejto knihy spoznali v mojom príbehu. Chcem ich pozvať, aby sa s láskou pozreli na svoj vlastný príbeh a chcem ich pozvať, aby sa sami rozhodli, ako má ich príbeh pokračovať. Pre lepšiu čitateľnosť som sa rozhodla použiť, stále bežnú, mužskú formu oslovovania, ale samozrejme sa prihováram všetkým ľuďom rovnako.

  Chcela by som sa veľmi poďakovať hlavne svojmu vydavateľovi Christianovi, ktorý si vždy vypočul moje požiadavky. Vždy ma motivoval a jeho konštruktívna kritika mi bola veľkou pomocou. Moje poďakovanie patrí aj mojej lektorke Katharine Hermine, ktorá strávila veľa hodín prepracovávaním a opravovaním mojich textov. Jej srdečný a dobrotivý pohľad bol pre knihu veľmi prínosný. V neposlednom rade a osobitne by som sa chcela poďakovať môjmu manželovi, partnerovi a spoločníkovi Pavlovi Malenkému, ktorý ma na mojej ceste vždy podporuje a neochvejne stojí po mojom boku.

  Vaša Marion Daghan-Malenky

  Kniha je dostupná iba v nemeckom jazyku!


  Kruh Logo Divider

  Naša kniha: Láska & osvietenie

  Mágia ako životný štýl

  YouTube

  Ako mágov sa nás ľudia väčšinou pýtajú: Ako môžem napraviť svoj ľúbostný život alebo ako sa môžem stať bohatým a úspešným alebo ako si môžem zlepšiť zdravie? A keď sme klientovi pomohli, prichádzajú otázky: A ako ste to urobili? Aj keď sú mnohé rady veľmi individuálne, existujú všeobecné koncepty, myšlienky a cvičenia, ktoré je potrebné dodržiavať! Preto sme napísali túto knihu!

  Nájdeš tu veľmi veľa prekvapivých a neobyčajných myšlienok, postupov a cvičení na vytvorenie naplneného ľúbostného života, na to, aby si bol úspešný, aby si bol zdravý, aby si sa v meditácii spoznal ako večná duša. A ak máš odvahu, nájdeš tu aj úvodné kroky na nastúpenie svojej magickej cesty!

  Postupne prechádzame od jednoduchých cvičení k hlbokým súvislostiam, aby sme v tebe prebudili mága! V našej knihe teda nenájdeš len text, ale aj cvičenia, pomocou ktorých dosiahneš to, čo chceš, ale aj ďalšiu odporúčanú literatúru a tipy na štúdium v ​​každej dôležitej oblasti! Samozrejme, iba cvičením, meditáciou a sebaovládaním sa človek stane majstrom, preto sme ku knihe vydali aj pracovnú knihu s cvičeniami.

  Kniha je dostupná zatiaľ v nemeckom jazyku, na slovenskom preklade pracujeme.

  Požiadaj o novú knihu Láska a osvietenie (v nemeckom jazyku) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať okamžite svoje vzťahy, sebapoznanie a spoznávať mága v sebe samom!

  Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH & © sculpies https://www.istockphoto.com

  Biela mágia úspešne & osobne

  Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  Mobil: +421 944 572 078

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti