Kľúč k láske, Láska & osvietenie: Mágia ako životný štýl

Knihy


Kniha: Kľúč k láske

od Marion Daghan Malenky, limitovaná edícia

Túto knihu som napísala, aby som povzbudila a inšpirovala čitateľov k tomu, aby sa nikdy nevzdávali. Moja, často veľmi osobná skúsenosť mi ukázala riešenia, ktoré by som vám tu rada odovzdala. Chcela by som vám všetkým povedať: nie ste sami vo svojej bolesti! Cíťte sa objatí v láske! Pri písaní tejto knihy sa vo mne vynorilo množstvo spomienok, hlboký smútok, ale zachvátila ma vždy aj veľká radosť pri písaní týchto riadkov.

Prajem si, aby sa čitatelia tejto knihy spoznali v mojom príbehu. Chcem ich pozvať, aby sa s láskou pozreli na svoj vlastný príbeh a chcem ich pozvať, aby sa sami rozhodli, ako má ich príbeh pokračovať. Pre lepšiu čitateľnosť som sa rozhodla použiť, stále bežnú, mužskú formu oslovovania, ale samozrejme sa prihováram všetkým ľuďom rovnako.

Chcela by som sa veľmi poďakovať hlavne svojmu vydavateľovi Christianovi, ktorý si vždy vypočul moje požiadavky. Vždy ma motivoval a jeho konštruktívna kritika mi bola veľkou pomocou. Moje poďakovanie patrí aj mojej lektorke Katharine Hermine, ktorá strávila veľa hodín prepracovávaním a opravovaním mojich textov. Jej srdečný a dobrotivý pohľad bol pre knihu veľmi prínosný. V neposlednom rade a osobitne by som sa chcela poďakovať môjmu manželovi, partnerovi a spoločníkovi Pavlovi Malenkému, ktorý ma na mojej ceste vždy podporuje a neochvejne stojí po mojom boku.

Vaša Marion Daghan-Malenky

Kniha je dostupná iba v nemeckom jazyku!

Kniha: Kľúč k láske
Kniha: Kľúč k láske

"Definitívne zbohom neexistuje, vždy príde opätovné stretnutie."

Príbeh pravdivej lásky, ktorá dosahuje večnosť za hranicami smrti. Príbeh hľadania pravdy a Boha...

"Dievčina si však želala odísť do pyramíd, aby mohla slúžiť Bohu. Peter ju nechcel stratiť. No najvyšším prejavom lásky je však dať voľnosť tomu, koho milujeme. Preto ju Peter nechal ísť.

Dvere sa za ňou zatvorili a on si uvedomil, že už ju asi nikdy neuvidí... Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Najťažšie niesol, keď sa dozvedel, že jeho milovaná zomrela po tom, čo dosiahla najvyšší stupeň osvietenia. Vtedy od žiaľu zomrel. Avšak láska, ktorú cítil k tejto dievčine, ho sprevádzala aj po smrti."

Preložené z nemeckého originálu: Bücher

Román Anuri

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Román Anuri

Naša kniha: Láska a osvietenie: Mágia ako životný štýl

 • Obal

  Obal

 • Kniha a pracovná kniha s cvičeniami

  Kniha a pracovná kniha s cvičeniami

 • Čítanie a cvičenie robí majstra!

  Čítanie a cvičenie robí majstra!

Ako mágov sa nás ľudia väčšinou pýtajú: Ako môžem napraviť svoj ľúbostný život 💏 alebo ako sa môžem stať bohatým a úspešným 💶 alebo ako si môžem zlepšiť zdravie 🐘? A keď sme klientovi pomohli, prichádzajú otázky: A ako ste to urobili? Aj keď sú mnohé rady veľmi individuálne, existujú všeobecné koncepty, myšlienky a cvičenia, ktoré je potrebné dodržiavať! Preto sme napísali túto knihu!

Nájdeš tu veľmi veľa prekvapivých a neobyčajných myšlienok, postupov a cvičení na vytvorenie naplneného ľúbostného života, na to, aby si bol úspešný, aby si bol zdravý, aby si sa v meditácii spoznal ako večná duša. A ak máš odvahu, nájdeš tu aj úvodné kroky na nastúpenie svojej magickej cesty!

Postupne prechádzame od jednoduchých cvičení k hlbokým súvislostiam, aby sme v tebe prebudili mága! V našej knihe teda nenájdeš len text, ale aj cvičenia, pomocou ktorých dosiahneš to, čo chceš, ale aj ďalšiu odporúčanú literatúru a tipy na štúdium v ​​každej dôležitej oblasti! Samozrejme, iba cvičením, meditáciou a sebaovládaním sa človek stane majstrom, preto sme ku knihe vydali aj pracovnú knihu s cvičeniami.

Kniha je dostupná zatiaľ v nemeckom jazyku, na slovenskom preklade pracujeme.

Požiadaj o novú knihu Láska a osvietenie (v nemeckom jazyku) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať okamžite svoje vzťahy, sebapoznanie a spoznávať mága v sebe samom!

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar