Monika Slivová

Monika Slivová

Magička a právnička

Monika dala prednosť duchovnu pred právom

Hovorí sa, že právny systém je kľukatý a preto sa dá obchádzať. To bol tiež jeden z dôvodov, prečo sa Monika po vyštudovaní Právnickej fakulty radšej sústredila na duchovný svet, kde sú pravidlá jasné a a ak by sme ich chceli obísť, vždy nás dobehnú...

Ako a kedy ste sa dostali k práci s duchovnom?

Je ťažké povedať nejaký presný dátum, pretože to prichádzalo postupne. Vďaka určitej životnej situácie som začala u seba pozorovať zvyšujúcu citlivosť a silnejšiu intuíciu. Môj záujem o duchovné veci súvisel s mojou sestrou, ktorá bola od narodenia chorá. So sestrou sme boli vždy veľmi silno prepojené a myslím si, že to bola moja spriaznená duša. Zlomový bod v mojom živote preto nastal vtedy, keď ona zomrela. Stále som ju cítila pri sebe a svojim spôsobom to bola ona, ktorá ma priviedla na túto cestu. Začala som čítať duchovnú literatúru, rôzne knihy o mágii, veštení, o minulých životoch, o smrti.... Po prečítaní mnohých kníh s touto tematikou som si už bola istá, že je to niečo, čomu sa chcem venovať profesionálne a čo chcem robiť celý svoj život.

Mali ste na svojej ceste spoznávania duchovna aj nejakých učiteľov?

Učiteľmi na mojej novej ceste životom sa stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, ktorí pôsobia v Nemecku. Veľmi dlho som hľadala niekoho, kto sa venuje bielej mágii. Niekoho, komu by som mohla dôverovať a od koho by som sa mohla učiť. Nájsť dobrého učiteľa v tejto sfére je dnes veľmi ťažké a dlho som nenachádzala nikoho ani ja. Vedela som, že sa nechcem venovať iba kartám, ale aj niečomu inému, zmysluplnejšiemu.

Monika Slivová

Foto © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

V čase, kedy som sama potrebovala pomoc, našla som na internete stránku o bielej mágii. Vypísala som preto kontaktný formulár a dohodla som si stretnutie. Najskôr som teda bola ich klientkou, ale postupne sa medzi nami vytvorila spolupráca na profesionálnej úrovni. Práve oni ma nasmerovali na správnu cestu, ktorá síce nie je ľahká, ale má zmysel. Vďaka mojim učiteľom dokážem ponúknuť svojim klientom nielen pomoc v oblasti veštenia a hľadania odpovedí na otázky, ale aj pomoc na magickej úrovni s použitím bielej mágie a voodoo.

Ako postupujete, keď potrebuje klient pomoc?

Nepracujem sama, ale všetci pracujeme ako jeden tím, v ktorom má každý na starosti svoju časť klientov. Ja sa spolu s Pavlom starám o slovenských klientov a spoločne vypracovávame aj analýzy. Sme spolu v kontakte takmer každý deň. Na našej webovej stránke máme kontaktný formulár, ktorý je potrebné vyplniť a potom už nasleduje naša práca. V prvom rade vypracujeme vstupnú analýzu zadarmo. Potrebujeme k tomu celé meno, dátum narodenia a najlepšie aj fotografiu daného človeka. Takú, kde je dobre vidieť tvár s očami. V rámci toho sa robí výklad kariet, meditácia, astrálna cesta a pozerá sa na to, či môžeme tomu človeku splniť jeho želanie tak, aby všetky zainteresované strany boli potom na tom lepšie. Teda zvažujeme, ako mu môžeme s jeho problémom čo najlepšie pomôcť aby bol výsledok dlhotrvajúci.

Ako to celé funguje?

Celé to funguje tak, že pracujeme na magickej úrovni, kde môžeme hovoriť v podstate o štyroch aspektoch. Ten prvý aspekt by som popísala ako komunikáciu s bohmi, duchmi a anjelmi, kde sa robia aj určité obety. Ide o evokovanie energie týchto entít, ktoré potom ovplyvňujú daných ľudí. V mágii sa to nazýva démonický koncept, kde sa predpokladá, že existujú určité duchovné entity, ktoré kontaktujeme a od ktorých získavame informácie. Ďalej to zahŕňa energetický koncept. To znamená, že disponujeme určitými energiami, ktoré riadime a smerujeme ku klientom. Potom je to psychologický a informačný aspekt. To sú aspekty kvôli ktorým je dôležité, aby sme zostali s klientom v kontakte. Snažíme sa vyvolať zmeny v psychike človeka a dať mu nové podnety a informácie k tomu, aby reagoval iným spôsobom.

Môžete konkrétne opísať, ako prebieha vaša práca s klientom?

Na začiatku sa veľa rozprávame, aby sa človek uvoľnil. Snažím sa zistiť príčinu jeho problémov. Potom sa pozriem na danú situáciu prostredníctvom kariet. Odpovede na otázky prichádzajú z vyšších sfér formou myšlienok. Pýtam sa klientov na rôzne body, ktoré ma intuitívne zaujmú. Dôležitou súčasťou stretnutia je aj meditácia a prenos energie. Najskôr si povieme niečo viac o meditácii, vysvetlíme si princíp a potom nasleduje samotná meditácia. Spoločne riešime daný problém v stave meditácie a za pomoci energií. Na konci zhrniem príčiny, ktoré som hľadala a dám klientovi konkrétne rady ako má ďalej postupovať. To zahŕňa aj odporučenie vhodnej duchovnej literatúry, postup pri meditácii a ďalšie veci. V zložitejších prípadoch sa dohodneme na ďalšom stretnutí alebo na spolupráci, kde si už naplánujeme aj konkrétne rituály.

Logo Monika Slivová

Monika Slivová

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Rozhovor prevzatý z časopisu: Jasnovidka

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar