Marion Daghan-Malenky

Skúsenosti

Magička Damona: Daghan-Malenky

Magička Damona nadobúdala svoje magické skúsenosti po celom svete: v Afrike a v Južnej Amerike u majstrov voodoo a v Európe u mágov. Už vyše 40 rokov sa svoje poznatky pokúša odovzdávať ďalej. Preto vám ponúkame kurzy meditácie, tarotové semináre, rovnako ako aj semináre bielej mágie a voodoo.

Takéto semináre prinášajú pravdivé informácie o tom, ako treba pracovať so svojím vnútrom, aby bol človek v bielej mágii úspešný. Samozrejme, potom musí každý trénovať, skúšať a získavať svoje vlastné skúsenosti sám. V bielej mágii je dôležité robiť určité rituály presne tak, ako ich robili majstri pred mnohými tisícročiami a je nevyhnutné venovať dôkladnú pozornosť každému slovu a každej pozícii prstov. V ostatných veciach je opäť veľká voľnosť, takže si takpovediac musí každý nájsť svoj vlastný štýl. 

Skúsenosti Magička Damona

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Skúsenosti ukázali, že je dôležité viesť si magický denník, do ktorého si človek zaznamenáva svoje úspechy, neúspechy, sny a túžby. Takýto denník je dôležitý, aby človek neskôr vedel posúdiť, čo niektorý sen naozaj znamenal, ktoré rituály bielej mágie alebo voodoo rituály boli úspešné a ktoré neúspešné a prečo, a tiež ako ich človek môže alebo musí vylepšiť. Praktické skúsenosti s mágiou a meditáciou sú rovnako dôležité ako teória a vedenie majstrom. Aj keď sa človek chce naučiť plávať, nestačí si prečítať niekoľko kníh alebo sa porozprávať s niekým, kto vie plávať. Človek to musí sám skúšať a najlepšie sa učí pod vedením niekoho, kto to vie dobre. 

Magička Damona - skúsenosti: TU si môžete prečítať ďakovné listy od našich spokojných klientov. Ďalšie listy a zápisy do knihy hostí si môžete pozrieť priamo v našom Centre. V našom Centre pre bielu mágiu, meditáciu a duchovný rozvoj je vítaný každý, ponúkame možnosť vyskúšať si meditáciu, dozvedieť sa niečo viac o bielej mágii alebo sa zúčastniť veštenia z tarotových kariet.

Marion Daghan-Malenky, mala svoje skúsenosti s ľuďmi, ktorí skúšali vykonať nejaké kúzlo, ale keďže nerešpektovali zákony analógie, kúzlo nefungovalo! Ako príklad môžeme uviesť kúzlo lásky! Človek, ktorý chce vykonať kúzlo lásky, má návod, ako je potrebné pri tomto kúzle postupovať: treba naň sviečky v určitých farbách (tie sú vopred stanovené! - láske zodpovedá Venuša, a tým pádom zelená farba), ale ak sa tejto osobe nechce zaobstarať si tieto sviečky, a tak vezme namiesto nich jednoducho sviečky, ktoré má práve poruke – v nesprávnych farbách! Takto kúzlo nemôže viesť k ozajstnému úspechu a presne tak to aj je, keď sa nedodržiavajú zákony analógie!

Marion Daghan-Malenky nás musela tiež naučiť, že veľa ľudí, ktorí si chcú vybudovať ochranný kruh, robia chybu v tom, že sa vôbec na tento kruh a jeho ochranu správne nekoncentrujú, ale ľahko a jednoducho sa nechajú rozptýliť a nesústredia sa na danú vec! Ochranný kruh sa zvyčajne robí s kriedou alebo so soľou a zabraňuje tomu, aby zlé alebo negatívne energie, ktoré by mohli škodiť osobe prenikli dovnútra, a aby zostali vonku! No počas vytvárania ochranného kruhu musí všetka koncentrácia, ktorú človek dokáže nahromadiť, prúdiť do tohto kruhu! Nič a nikto vás nesmie vyrušovať alebo rozptyľovať!

Ďalej Marion Daghan-Malenky zažila ľudí, ktorí jednoducho len tak pre zábavu a zo zvedavosti, čo sa stane, skúšali používať mágiu alebo rituály! Keď človek skúsi privolať niektoré božstvo, ale nedokáže v toto božstvo alebo v to, čo chce dosiahnuť, skutočne uveriť, môže sa stať, že sa dané božstvo kvôli tomu celkom nahnevá! Keď sa človek danému božstvu nedokáže odovzdať a ani v neho celým srdcom neverí, môže sa stať, že hnev tohto božstva prinesie človeku veľa zlého! Len tomu, kto celým svojim duchom, srdcom a oddanosťou verí v božstvo, ktoré sa chystá privolať, sa božstvo zhmotní!

Marion Daghan-Malenky zažila aj to, aké to je, keď človek stratí úctu a zdvorilosť k duchom! Chyba spočíva v tom, že niektorí ľudia si myslia, že sú mágmi a môžu si vynútiť všetko, čo je v ich moci, pretože disponujú mocou magického meča a/alebo ich magickej palice! Keď človek privolá ducha a okamžite sa pokúša trápiť ho mečom alebo palicou, aby ukázal svoju moc, veľký úspech mu to neprinesie. Skôr sa tejto osobe stane presný opak! Aj keď stretnete zlého ducha, magickú paličku alebo meč by ste mali použiť iba v prípade núdze! Duch sa rozzúri a človeku poškodí! Duchov síce môžeme zdvorilým postupom upokojiť, ale nesmieme zabúdať ani na to, že vlastne chceme niečo žiadať my od nich.

Marion Daghan-Malenky spoznala ľudí, ktorí chceli zapredať svoju dušu, pretože si vo svojom živote už nedokázali poradiť! No o to nemá záujem žiaden duch! Niekto, kto ponúka inému samého seba, sám o sebe pochybuje a celkovo si s ničím nedokáže poradiť, je absolútne nezaujímavý! Dokonca ani Lucifera by takáto duša nezaujímala. Duchovia potrebujú ľudí, ktorí sú vysoko rozvinutí, majú silu, múdrosť a silnú vieru! To znamená, že pre duchov sú prínosom najmä taký ľudia, ktorí sú silnými osobnosťami!

Jedným z najdôležitejších poznatkov Marion Daghan-Malenky z jej kariéry je však tento: Nestrácajme sami seba! Nezabúdajme na to, kto sme, odkiaľ pochádzame, kto je naša rodina, naši blízki, naši priatelia! Najdôležitejšou vecou v magickej praxi je totiž zachovať si svoju ľudskosť a nenechať sa uniesť svojím egom! Na tomto probléme už pohorelo veľa magikov!

Ego je dobrý sluha, ale zlý pán.
Marion Daghan-Malenky

Skúsenosti: Mágia je životný štýl!

Mágia začína v okamihu, keď si uvedomíme, že všetko je vedomie a energia. Z toho vyplýva, že aj v živote mága je všetko dôležité. Nielen myšlienky, ale aj smiech, jedlo, peniaze, láska, ďalší rozvoj... Keď sa adept zameriava iba na rituál, je to príliš málo! Ako žijem ja? Som v harmónii so sebou samou? Viem, prečo mám určité sklony alebo túžby? Robím potrebné kroky na to, aby som podporila svoje zámery, alebo idem vo "voľnom čase" do pivnej záhrady a pozerám televízor? Prečo mám určité choroby? Prečo mám tých priateľov, ktorých mám? Každý robí najmenej na 50 % to, čo od neho očakáva jeho okolie. Čo robia tvoji priatelia vo voľnom čase? Učia sa alebo berú drogy? Pijú pivo alebo navštevujú fitness centrum?

Pri rituáli je dôležité nielen pozitívne sústredenie sa na výsledok, výber správneho času a pomôcok na rituál, ale potom aj vykonanie príslušnej akcie! Ak chcem viac peňazí, tak potom sa musím naučiť niečo nové, hľadať si nové pracovné miesto, rozvíjať sa ďalej po profesionálnej stránke... Chcem získať naspäť svoju lásku? Rituál nám pomôže pri novom začiatku, ale čo potom? Pochopil som už, prečo sa vzťah pokazil a urobil som niečo hlbšie, aby sa to už neopakovalo? Prečo konám, ako konám... a tu začína práca na sebe samom a na svojom vlastnom životnom štýle. Taká je naša skúsenosť, ktorú sme my (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) spozorovali nielen u nás, ale aj u našich žiakov a klientov.

Dôležité zásady a skúsenosti

  • Pokúste sa zdravo stravovať, pravidelne športovať, cvičiť jogu, rovnako tak vyskúšajte aj jogu smiechu. Všetko je energia a každý mág musí vedieť, ako so svojou energiou správne zaobchádzať, rovnako tak musí aj pochopiť, čo je pre neho dobré a čo nie. Dôležité je pritom zabezpečiť aj to, čím sa odmení a s akými prostriedkami mág zvládne stres. Takže to, čo nie je dané, sa môže zmeniť vďaka rituálom a hypnóze! Je to alkohol, drogy alebo divoký sex? Alebo použije adept meditáciu, prechádzku a jogu?…

Čo sú rituály? Čo je to spiritualita?

Ako prvé znamená spiritualita (duchovnosť) spojenie s transcendentným nekonečnom. Rituály nie sú podľa mojich skúseností vlastne ničím iným, ako neustále sa opakujúce činnosti.

Činnosti, ktoré sa nám/vám vždy opakujú:
1.) Pripraviť oltár,
2.) položiť naň magickú dečku.
3.) Vybrať vhodné farby sviečok zodpovedajúce danému rituálu a usporiadať ich.
4.) Vybrať vhodné kadidlo tiež podľa toho, čo chcem dosiahnuť.
5.) Pod obetnými darmi rozumieme podľa ročného obdobia dostupné ovocie a oriešky.
6.) Kúsok pergamenu s ručne napísaným prianím.
7.) Pred začiatkom každého rituálu sa musíte dôkladne očistiť. To znamená osprchovať sa alebo si urobiť kúpeľ vo vode s morskou soľou. Pretože to je veľmi sterilné a pokožka sa tiež oslobodí od negatívnej energie, ktorú máme na sebe.

To sú skúsenosti. Potom si na seba oblečte, pokiaľ je to možné, niečo z bavlny, pretože je prírodného pôvodu. Keď ste si toto všetko pripravili, zapáľte vaše sviečky a urobte si krátku meditáciu, aby ste sa naladili na pripravovaný rituál.

Prosím nezačínajte robiť žiadny rituál, kým nie ste úplne čistý, to ukázali moje skúsenosti. Keď cítite hnev, smútok alebo nenávisť, tak budete priťahovať ešte viac negatívneho. Nesiete za to zodpovednosť, ktorej si musíte byť plne vedomí.

Naši žiaci potrebujú získať skúsenosť v tom zmysle, aby vedeli, že iba dôsledné dodržiavanie týchto mnohých krokov im prinesie očakávané výsledky.

Logo Skúsenosti

Skúsenosti

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar