Marion Daghan-Malenky

Marion Daghan-Malenky:

Skúsenosti s webom

Keď som pred 40 rokmi začínala s mágiou, tak ešte neexistoval žiadny internet, žiadne mobilné telefóny, alebo Facebook a Google :-). Áno, bolo to iné... Ale ako hovorí Buddha: „Nič nie je také stále, ako neustála zmena.“

Už ako dieťa som mala neobyčajné schopnosti, ktoré som si odvtedy uvedomovala a prostredníctvom cvičení, meditácií a rôznych rituálov som ich neustále rozvíjala. Musím podotknúť, že som najskôr pomohla (samozrejme zadarmo) mnohým ľuďom, lebo som bola sama zamestnaná na dvoch pracovných miestach.

Po tom, čo sa to roznieslo a ľudia sa dozvedeli, čo som urobila, ma začalo navštevovať stále viac a viac ľudí, ktorí chceli, aby som im pomohla. Z tohto dôvodu som sa rozhodla, že si založím svoju vlastnú firmu. Tak som sa mohla aj stále viac a viac sústrediť na mágiu a ľudí (teraz mojich klientov!). Na začiatku, keď som si založila svoju firmu, som mohla žiť zo svojho dobrého mena a dobrej povesti, a okrem toho som si z času na čas podávala inzeráty do časopisov. Doba nebola vtedy taká uponáhľaná, pravdepodobne bola aj oveľa pokojnejšia.

Ako potom začala doba INTERNETU, tak mi stále viac a viac ľudí hovorilo, že odo mňa potrebujú, aby som okamžite zakročila! Prezentovalo sa tam obrovské množstvo ďalších mágov, ktorí však neponúkali nič neobyčajné, tak ako to dokážem ja. Mala som sa urgentne prezentovať na webe a mať tam aj svoju webovú stránku! To však samo o sebe ešte nebolo pre mňa žiadnym dôvodom na založenie webovej stránky! Ale potom bohužiaľ prichádzalo za mnou veľmi veľa ľudí, ktorých už predtým mágovia na internete poriadne oklamali a obrali o peniaze! Vtedy som pochopila, že by som toto médium, teda internet, mala využiť aj ja pre seba a dať týmto ľuďom možnosť, aby ma tam mohli nájsť. Tak sa zrodila moja prvá webová stránka: www.magierin-damona.eu, na ktorú sme boli všetci veľmi hrdí. Túto prvú webovú stránku mi vtedy robil jeden známy.

Najskôr Pavol vytvoril jednu malú webovú stránku, ktorá predstavovala nás a naše služby. Neskôr nám povedali, že potrebujeme mať nejaké impressum a všeobecné podmienky!? Ďalej si potom ľudia chceli prečítať skúsenosti klientov, takže sme sa museli podujať na kopírovanie a prepisovanie starých ďakovných listov. Žiaľ naši klienti chcú a veľmi často aj musia zostať v anonymite. Nemôžeme urobiť to, že pre klienta urobíme ľúbostnú mágiu a potom to pod jeho menom aj uverejníme! Celá práca by potom bola zbytočná... Okrem iného patria medzi našich klientov aj známe osobnosti, ktoré nemožno len tak ľahko odhaliť. A už vôbec nie to, že sú našimi klientmi! Čo je ale aj úplne pochopiteľné. Preto na našej podstránke Od klientov nenájdete žiadne mená našich klientov…

Webstránka nebola taká dlhá, bolo tam len pár jednoduchých obrázkov, ku ktorým bol napísaný krátky text, adresa, moje telefónne číslo, a pár informácií o mne... nič viac. Avšak rýchlo bolo jasné, že samé o sebe to nič neprinesie. Pokým zostaneme pri kľúčových slovách ako je biela mágia, ľúbostná mágia, ochranná mágia, spájanie partnerov… a nebudeme v Googli niekde prví v poradí vyhľadávania, aby nás tak mohli nájsť aj títo ľudia! Takže takto sme našu malú webstránku mohli jednoducho odložiť. Ona si tam zatiaľ pekne vegetovala niekde na konci internetu, nevyhľadateľná… Môj majster Buschido mi telepaticky povedal, že čoskoro príde moja duša a muž z predchádzajúceho života a ten sa o to postará :-). Tak sa aj stalo! Môj muž, Pavol Malenký, sa okrem iného postaral aj o túto úlohu (webstránku), aby nás na internete dostal do povedomia, a aby sme sa tam stali známejšími a úspešnejšími. To, že do toho musel investovať toľko veľa vlastnej práce a času, sme vtedy ani ja, ani on, ešte netušili...

Problémy možno vyriešiť len tým, že človek odkryje ich pravú podstatu.

Stali sme sa medzinárodnými: Marion Daghan-Malenky GmbH

Keďže Pavol nechcel zabudnúť na svoje jazykové schopnosti, tak čoskoro vytvoril aj anglickú (white magic help), slovenskú (Biela mágia), českú (Bílá magie) a ruskú (White Magic Help) webovú stránku. Bola to veľká úloha so žalostným úspechom. Nejakým spôsobom sme boli so všetkými stránkami ešte stále na konci internetu a teda sme boli neviditeľní... To však môjho muža Pavla neodradilo, ale práve naopak, ho to ešte viac motivovalo! Spočiatku sme chceli ďalšie úlohy preniesť na niekoho iného. Pochopili sme, že tu ide o veľmi veľa práce a my sme sa predsa chceli venovať mágii a voodoo! No po hľadaní dobrých firiem, ktoré by nás posunuli na internete vyššie a zoznámili by nás s ním, však prišlo vytriezvenie. Ceny za webdizajn boli dosť často za mesiac až 1000 EUR so zmluvou na dva roky, a pokiaľ by išlo o optimalizáciu pre vyhľadávače, tak tam by to bolo ešte ďalších 1000 a viac EUR mesačne s viazanosťou na 2 roky... Nevedeli sme, čo na to povedať! Najlepšie na tom bolo to, že všetky firmy od nás chceli ešte aj to, aby sme im poslali fotky, texty, kľúčové slová pre vyhľadávanie a ďalšie veci!!! Ale za čo máme potom zaplatiť toľko veľa peňazí?! Za to, že nadpis urobili v oranžovej farbe, alebo že pozadie naprogramovali na bielo alebo na modro…??

Na našich webových stránkach sa snažíme záujemcom o voodoo mágiu a bielu mágiu poskytnúť všetky potrebné informácie, aby sa tak aj oni mohli naučiť voodoo a bielu mágiu. Zverejňujeme aj veľa tipov na vhodnú literatúru a na rituály. Každý adept, mág musí veľa cvičiť, čítať a musí mať veľmi veľa vlastnej sebadisciplíny. Skutočná mágia je životným štýlom. Človek nemôže vykonávať mágiu 8 hodín denne a potom sa ísť večer jednoducho opiť s kamarátmi atď… Buď adept mágie žije mágiou 24 hodín denne, alebo je lepšie, aby to všetko nechal. Pretože keď človek evokuje démonov jednoducho iba tak pre zábavu, alebo v podobnom duchu vyvoláva mŕtvych, tak potom to vo väčšine prípadov končí posadnutím a exorcizmom… Úplne klasický príklad toho nájdete napríklad v knižke "Hľadá sa majster Arion" - Johannes von Hohenstätten.

Ďalej sme premýšľali o tom, ako by sme sa na internete odlíšili od falošných mágov… Takže nasledoval ešte ďalší krok a to vstúpiť na sociálne siete, aby ľudia mohli s nami komunikovať aj prostredníctvom nich. Bol to absolútne netradičný krok, ale chceli sme ukázať, že sme jednoducho skutoční ľudia, a nie len e-mailové adresy, za ktorými nie je nič iné! Chceli sme ukázať, že nás možno navštíviť, zavolať nám, a že máme meditačnú záhradku, kde vykonávame rituály a robíme meditačné semináre.

Preto sa Pavol opäť pustil do práce, aby si naštudoval oblasť optimalizácie pre vyhľadávače. Čoskoro bolo jasné, kde boli chyby. Príliš málo textu, žiadne tagy v popisoch a nadpisoch, žiadny alt tag pri obrázkoch, príliš pomalé webové stránky, žiadny blog, žiadne spätné linky… Takže Pavol si stiahol nový webový program Rapidweaver, prihlásil sa do ďalšej webovej školy Rapidweaver-Classroom a začal sa zaoberať vyššie uvedenými témami. Čoskoro sa tak naša webová stránka zväčšila, stala sa úspešnejšou, a teda aj prehľadnejšou… Naše hlavné témy: Biela mágia, spájanie partnerov, ľúbostná mágia, ex-partner späť sme museli preniesť na samostatné webové stránky.

Potom vstúpili pomaly do hry aj naši dobrí žiaci. Najskôr Slávka, neskôr Darinka, Monika a Jaro boli v bielej mágii a voodoo stále lepší a lepší, a bolo na čase, aby spolu so mnou (Marion Daghan-Malenky) prevzali aj zodpovednosť za našich klientov. Takže Slávka potiahla najskôr slovenskú, potom anglickú webovú stránku, neskôr sa Monika s Darinkou a Jarkom postarali o slovenskú a českú webovú stránku. Tím bielej mágie sa tak rozrástol!

Facebook a skúsenosti riaditeľky (CEO): Marion Daghan-Malenky

Takže sa v mojom mene Marion Daghan-Malenky a mojom magickom mene magička Damona založila súkromná facebooková stránka (Marion Daghan-Malenky), firemná stránka pre našich fanúšikov (weiße Magie), súkromná stránka na Twitteri (@Marion Daghan), firemná stránka na Twitteri (@magierindamona), rovnako ako aj stránka Marion Daghan-Malenky na LinkedIn, firemná stránka na LinkedIn, Blogger (magierindamona), Xing, Tumblr. (magierindamona), G+… Teraz máme ešte aj Instagram. Postupne sme vytvorili na sociálnych sieťach fanúšikovské stránky aj v iných jazykoch. Pre slovenských klientov a záujemcov o mágiu sme založili firemnú facebookovú stránku (Biela mágia a meditácia), stránku na Twitteri (@bila_magie), Blogger, Tumblr., G+ a Instagram. Ja (Marion Daghan-Malenky) to považujem za zlé a nepáči sa mi to. To si už ľudia nepýtajú radu od svojich priateľov alebo známych? Prečo neprídu jednoducho k nám, aby nás spoznali? Je dôležitejšie to, čo nájdeme vo vyhľadávači, ako náš vlastný názor a osobná skúsenosť? Tu nájdete moje: Marion Daghan-Malenky Skúsenosti.

Je dôležitejšie to, čo napísal niekto so zlým úmyslom a bez uvedenia mena na nejakých bezvýznamných fórach, než si utvoriť na nás svoj vlastný názor? Ja, Marion Daghan-Malenky som toho zažila veľa. Začala som písať knižku a časti príbehov nájdete tu: Marion Daghan-Malenky, Marion Daghan-Malenky: Skúsenosti. Týmito dosť často smutnými skúsenosťami a príbehmi chcem dodať iným odvahu a vieru, že sa veci zlepšia, ak človek verí a dôveruje sám v seba, v Boha alebo lásku, alebo nazvime to, že verí vo vyššie vedomie. Pomohli sme už veľkému množstvu ľudí! Dlhodobé úspechy prichádzajú iba vtedy, keď človek preberie plnú zodpovednosť za svoj vnútorný stav a za svoj život! Áno, ja viem, je to ťažké, ale dá sa to! Môj osobný príbeh hovorí sám za seba, a opätovne to aj veľmi jasne odzrkadľuje! Ja (Marion Daghan-Malenky) som sa nikdy nevzdala, a vždy som začala od znova, poučila som sa zo svojich vlastných chýb a akceptovala som minulosť, ktorú nikto nemôže vrátiť späť.

Aj môj muž Pavol Malenký začal písať knižku o mágii a meditácii a osobnom rozvoji. Taktiež sme vytvorili špeciálne webové stránky pre tých, ktorí by chceli získať späť svojich ex-partnerov. Dostávame veľmi veľa otázok, ktoré sa týkajú toho, čo môže človek urobiť preto, aby opäť získal svojho ex-partnera naspäť, alebo aby prostredníctvom ľúbostnej mágie, spájania partnerov, voodoo alebo bielej mágie dostal novú šancu. Na našich webových stránkach nájdete veľa rituálov, návodov, alebo môžete prísť priamo k nám a pri vykladaní kariet, tarotu, rún alebo i-ťingu získať nové pohľady na danú vec. V každom prípade prosím vyskúšajte meditáciu. Rozšíri to vaše obzory a je to niečo, čo môže s úspechom používať každý! Ja (Marion Daghan-Malenky) vám to tu odporúčam a hovoria za to moje dlhoročné skúsenosti tak z osobného, ako aj z profesijného života, ktoré potvrdzujú pozitívne účinky meditácie!

Film: Nadprirodzené javy, a čo ešte príde…

Vďaka našej webovej stránke nás objavila aj televízia a pre TLC sme natočili jeden seriál. Tu si to môžete ešte pozrieť online: TLC Nadprirodzené javy. Natáčanie bolo veľmi náročné, ale bola to pre nás jedna veľmi cenná skúsenosť! Takže sme konečne zapracovali aj na našom kanáli na YouTube: Daghan-Malenky GmbH: Skúsenosti. Tu sa snažíme prezentovať dobré rady a odporúčania pre adeptov mágie, rovnako ako aj naše skúsenosti s voodoo a mágiou vo všeobecnosti.

Čas a vývoj plynú ďalej, a preto sa snažíme využívať modernú technológiu takým spôsobom, aby ľudia v týchto našich stresujúcich časoch dostali do rúk kompas, ktorý záujemcov povedie k sebe samým, k väčšiemu pokoju, radosti a úspechu. Mágiu sa snažíme prezentovať ako moderný životný štýl, ktorý nemusí byť zaujímavý len pre malú skupinku ľudí, ale vlastne môže byť zaujímavý pre každého. Musíme sa iba otvoriť novým poznatkom a skúsenostiam a priviesť tento veľký poklad, ktorý sa ukrýva v každom z nás, na svetlo.

Vaša Marion Daghan-Malenky

Ďalej máme v pláne vydať knižku: Moderná mágia: Skúsenosti s ľúbostnou mágiou, mágiou peňazí a ochrannou mágiou. Mala by odrážať našu filozofiu a náš pohľad na mágiu a mala by byť taktiež zdrojom informácií pre našich klientov, ako aj žiakov a adeptov mágie. Ďalej by sme chceli vytvoriť nejakú online platformu, ktorá by slúžila záujemcom o mágiu a našim klientom ako ďalší zdroj informácií o téme mágie, partnerstva, úspechu...

Zasej myšlienku a zožneš čin; zasej čin a zožneš zvyk; zasej zvyk a zožneš charakter; zasej charakter a zožneš svoj osud.
hinduistický hymnus

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov a internet!

V súčasnej dobe existuje stále viac a viac webových stránok, ktoré sa zaoberajú témou ľúbostnej mágie, spájania partnerov a témou získania svojho ex-partnera naspäť. Bohužiaľ nám volá stále viac klientov, ktorí zaplatili niekde tisíce EUR a nemajú na danú osobu vôbec žiadny kontakt, no a peniaze zmizli niekde v zahraničí. Ja vás len prosím, nemusíte byť našim klientom a nechcem vás tu ani presviedčať, aby ste sa stali našim klientom. Ale pozerajte sa na to, či je ten, s kým si píšete reálne existujúca osoba, ktorú môžete aj navštíviť! Ako prvé vám radím pohľadať si niekoho z oblasti Rakúska, Švajčiarska, Nemecka. V prípade, že ste našli nejakého výborného mága ďaleko za hranicami, niekde v zahraničí, tak vás pekne prosím, navštívte ho! Na internete môže každý napísať všetko, čo len chce! Neustále nám volajú ľudia a sťažujú sa, že do zahraničia poslali veľké sumy peňazí, a nielen to, že sa nič nestalo, ale títo ľudia nemajú v konečnom dôsledku na týchto ľudí vôbec žiadny kontakt a peniaze sú preč! Samozrejme, že ak si sami urobíte dovolenku na Haiti a vyhľadali ste tam nejakého dobrého mága, kde cítite vo vzduchu niečo magické, tak je to niečo úplne iné! No ale odkiaľ viete, že na danej adrese, niekde v Afrike alebo v Amerike naozaj niekto je!? Môže to človek uvidieť na google mape 😀💡🦄 !? Jedna vec je však istá: Neexistuje žiadna mágia cez e-mail alebo WhatsApp! Ak s danou osobou nie je možný žiadny osobný kontakt, tak sa jednoducho ani nič nestane! Ak týmto ľuďom posielate svoje osobné veci poštou (naozajstný mág bude požadovať oblečenie, kvapku krvi…), tak si to ten dotyčný prevezme aj doporučene, kde to musí podpísať!?… Naše skúsenosti (Marion Daghan-Malenky, Pavol Malenký, Daghan-Malenky GmbH) jednoznačne ukázali, že osobný kontakt, alebo kontakt cez skype a telefón je pre úspešné vykonávanie mágie jednoducho veľmi dôležitý.

Ďalším veľmi dôležitým bodom je to, že pri ľúbostnej mágii a spájaní partnerov je potrebné sa uvoľniť a pustiť to. Ak niekto nedokáže byť šťastný sám so sebou, tak on / ona nebude potom šťastný / á ani v partnerskom zväzku! Ak si myslíte: „Že iba s ním / s ňou môžem viesť naplnený život, že iba s ním / s ňou má môj život zmysel“, tak potom vám nepomôže ani žiadna mágia! Prečo! Mágia dáva vášmu vzťahu novú šancu, dáva novú príležitosť sa rozvinúť. Ale ak ste na niekom „závislý“, tak potom vás ten dotyčný znovu opustí! Prečo!

  1. Za prvé, vy pre dotyčnú osobu nebudete zaujímavý! Ruku na srdce: Chceli by ste niekoho, kto by bez vás nebol šťastný, niekoho, kto by zo strachu z toho, že vás stratí urobil jednoducho čokoľvek, alebo sa pridal ku komukoľvek!? Určite nie.
  2. Za druhé, s takýmto postojom budete žiť v neustálom strachu. Keď tu dotyčná osoba nie je, tak budete mať strach z toho, že ju už viac neuvidíte. Keď pri vás dotyčný / á bude, tak budete mať strach, že o neho / ňu prídete! Chceli by ste mať vzťah s niekým, kto žije v neustálom strachu!?
  3. Za tretie, s takýmto postojom si nenájdete ani niekoho lepšieho! Pretože ho / ju kvôli vašim starostiam neuvidíte, alebo ak ste aj niekoho lepšieho našli, tak nebudete schopný / á sa otvoriť a váš vzťah teda zostane veľmi povrchný. A jedného dňa sa potom stane to, že dotyčný / á to s vami ukončí, pretože budete vždy jedným okom vyzerať svojho / svoju ex...

Čo potom?! Ja (Marion Daghan-Malenky) vám rada rozpoviem jeden príbeh o dvojičkách. Obidve vyzerajú rovnako, chodili na rovnakú školu, majú rovnaký hlas, nosia rovnaké oblečenie... Teraz si nájdu obidve perfektné pracovné miesto a firmu. Obidve chcú získať túto prácu. Prvá z dvojičiek si povie: “Ja MUSÍM túto prácu získať TERAZ!“
Druhá si povie: „Musím urobiť všetko pre to, aby som túto prácu získala. Keď ju ale nezískam teraz, tak ju získam potom nabudúce, a keď sa mi to ani potom nepodarí, tak si nájdem určite niečo lepšie…“
Čo si myslíte, ktorá z nich dostane tú prácu? Samozrejme, že to bude tá druhá! Prečo? Pretože tá prvá to kvôli svojmu vnútornému stresu, ktorý si vytvorila so svojím postojom, a ktorý sa nahromadil v jej vnútri, veľmi pravdepodobne nedokáže, pravdepodobne sa bude nadmerne potiť, bude koktať, alebo sa v dôsledku strachu nebude správať prirodzene. Tá druhá bude uvoľnená a veselá. Tí, ktorí budú rozhodovať o danom pracovnom mieste si jednoducho povedia: "S prvým kandidátom nie je niečo v poriadku, neviem, čo to je, ale ona / on je taká / ý zvláštna / y..."
Nejde o to nechcieť svojho partnera naspäť, alebo jeho / ju nemilovať! Ale jednoducho len byť šťastný aj sám so sebou a jednoducho toto: „MUSÍM to, TERAZ“ pustiť! To sa samozrejme veľmi ľahko napíše, ale ťažšie urobí. Preto vám tu z vlastnej skúsenosti ja (Marion Daghan-Malenky) odporúčam meditáciu a čítanie kvalitnej duchovnej a psychologickej literatúry!

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Skúsenosti s webom

Skúsenosti s webom

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Preložené z nemeckého originálu: Marion Daghan-Malenky: Web-Erfahrungen

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar