Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Aké garancie poskytujete? Kde mám záruku, že sa bielou mágiou dosiahne môj želaný cieľ?

Aké garancie poskytujete?
To, čo vám môžeme my ako mágovia zaručiť je, že daný vzťah alebo nejaká situácia, dostane novú šancu. Ak chcete získať naspäť svojho partnera, vieme vám zaručiť, že znovu začnete spolu komunikovať. Ak niekto hľadá prácu, tak bude mať príležitosť tú prácu dostať. To, či v tej práci ale aj zostane alebo nie, už závisí od neho. Do akej miery teda využijete túto druhú šancu, závisí už iba od vás.

Napríklad: Partnerka odišla od partnera, pretože ju partner podvádzal. Bielou mágiou sa dá urobiť, aby sa tá partnerka k nemu vrátila a dala mu novú šancu. Ale ak ju on znovu bude podvádzať, tak tá partnerka od neho znova odíde. A to už nie je chyba mágie, ale chyba toho človeka. Ďalší príklad, ktorý môžeme uviesť: Niekto príde o prácu kvôli svojmu lajdáckemu prístupu. To, čo my môžeme mágiou urobiť je, aby dostal novú prácu. Ale ak nezmení svoj prístup a znova bude lajdák, tak tú prácu aj znovu stratí.

Mágiou sa dá vždy urobiť to, aby ten človek dostal v danom smere novú šancu. Zároveň je ale potrebné, aby keď tú šancu dostane, ju aj správne využil. Aj z tohto dôvodu sa potrebujeme s klientmi jedenkrát do týždňa rozprávať a tiež je potrebné, aby čítali odporúčanú literatúru a riadili sa našimi pokynmi.

Foto © DNY59 - Istockphoto.com / pmalenky