Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Ovplyvňujeme pri ľúbostnej mágii slobodnú vôľu toho druhého?

Ovplyvňujeme pri ľúbostnej mágii slobodnú vôľu toho druhého partnera?
Mágiou nikdy neovplyvňujeme slobodnú vôľu toho druhého partnera. Iba odstraňujeme už existujúce blokády, ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula.

Čo robíme my - ľudia často nie sú spolu, pretože im k spoločnému šťastiu bráni nejaká blokáda, hádajú sa kvôli zbytočnostiam, nevedia správne komunikovať, majú nesprávne predstavy o sebe samom a o živote. Tieto veci sa dajú mágiou veľmi dobre napraviť a tá láska a harmónia je tým pádom vo vzťahu dvoch ľudí už navždy.

Naopak pri čiernej mágii sa slobodná vôľa človeka porušuje a jeden partner je pritiahnutý k tomu druhému pomocou démonických bytostí. Takáto partnerské spojenie však ešte nikdy nikoho neurobilo šťastným a pritiahnutý partner sa pôsobením démona stáva takým negatívnym, že každý, kto takú mágiu lásky použil ju 1000-krát ľutuje. Máme mnoho klientov, ktorý sa na nás po nešťastnom spolužití s takýmto partnerom s plačom obracajú o pomoc také kúzlo lásky zrušiť. Spolužitie s človekom, ktorého z časti ovláda démon je plné hádok, chorôb, nešťastných náhod, násilného sexu a náhlych úmrtí blízkych ľudí.

Foto: © skynesher - Istockphoto.com I pmalenky

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov.