Ďakovné listy od klientov

Ďakujem za všetko

Ahoj Pavol,

po delším zvážení chci poděkovat za krásných půl roku života, který jsme spolu energeticky strávili, musím ale naší spolupráci v této fázi z krásných osobních důvodů ukončit.
Vím, že mě pochopíte a moc ráda Vás uvidím v přátelském duchu, je ale čas jít po svých a plně se osamostatnit. Děkuju za vše, opravdu za vše. Moc se těším na naše další setkání, at už zde nebo v budoucím životě.

S láskou, XY.

Exorcizmus - filmovanie

Dobrý deň,

tu je XY, chcel by som sa vám veľmi poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili, cítim sa veľmi dobre, rád by som najbližšie dni prišiel, ak by to bolo možné a trošku viac vám o mne porozprával, Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem.

Prepáčte, že som sa vám neozval, ale dali ste mi toľko veľa sily, že som pokračoval ďalej sám, nechcel som vás jednoducho ďalej vyrušovať a oberať o čas, sú ľudia, ktorí vás veľmi potrebujú! Ďakujem

Nezabudol som na vás všetkých, nedá sa zabudnúť ani na to, čo ste pre mňa urobili!!!!! Ďakujem

Ďakujem, tiež sa veľmi teším, že vás všetkých znovu uvidím... Ďakujem

S priateľským pozdravom, XY

Exorcizmus - filmovanie

Exorcizmus

Milá Marion a Pavol ❤️
chcel by som sa vám ešte raz srdečne poďakovať za vašu podporu a pomoc, ktorej sa mi dnes od vás dostalo vďaka vašej pozitívnej energie. Môj pokoj, energia, vnútorný mier, zdravie prostredníctvom čiernej mágie utiekli odo mňa k nepriateľom, a predovšetkým za mier, lásku a možnosť opätovného videnia môjho syna.
Obzvlášť by som sa chcel poďakovať aj za ďalší dobrý tip na Lurdy ❤️❤️.
Prajem vám zo ❤️ šťastnú cestu domov.

Veľa lásky a do skorého videnia XY ❤️ 💋💋💋💋

Exorcizmus

po 3 týždňoch: Aktuálne sa teraz cítim lepšie a myslím si, že tento týždeň už nebudem viac potrebovať vašu opateru. Meditujem každý deň a myslím si, že už čoskoro sa úplne zotavímLaugh. Pozdravujem.

po 6 týždňoch: Dobrý deň, Slávka.
Chcel by som sa vám veľmi poďakovať za vašu starostlivosť. Mám pocit, že som sa už úplne zotavil z môjho problému Happy a môžem žiť oveľa šťastnejšieHappy. Mohol by som zájsť až tak ďaleko a povedať, že už nebudem viac potrebovať vaše rituály Winking.
S pozdravom, Mohammad K…

Exorcizmus

Milá Marion,
po 4 rokoch utrpenia si ma oslobodila od démonov! Konečne môžem znovu spať, myslieť a pracovať. Moja vďačnosť za tvoju ochranu nemá hraníc! Boh ti žehnaj! Ty si anjel na Zemi! S.

Úspešný exorcizmus

Milý Pavol a Slávka,

práve som si našla čas na to, aby som vám dala vedieť, že som sa vrátila naspäť k B. bez akýchkoľvek ťažkostí a chcela by som sa vám poďakovať za všetok ten čas a energiu, ktorú ste mi venovali – a to nielen pokiaľ ide o rituály, ale aj čo sa týka terapií, ktoré som od vás dostávala od januára 2014. Zohrávali veľkú úlohu pri mojom uzdravovaní.
Zostávame v kontakte.

Všetko najlepšie,
XY