Ďakovné listy od klientov

Pozdrav z facebooku

Ahoj Monika,

ako sa mas? Velmi casto na vas myslim..sme vo Svajciarsku..niekedy mi je za vami smutno..chybaju mi rozhovory s vami...dufam, ze si zdrava aj tvoja rodina 🙂 zelam si, aby som vas mohla niekedy stretnut aj nazivo 🙂

Jeeeej dakujem krasnee Happy Naozaj? Ja som myslela, ze urcite ste na mna zabudli 😬 velmi som rada a budem sa velmi tesit 🙂 Dakujeme krasne a nech sa dariiiiii Happy Krasny vecer Happy XY

Ďakujem z facebooku

Děkuji Bílé magii a Moničce, za pomoc, za pohlazení, které umí dávat a hlavně za to jaký je to skvělý a báječný člověk který podá ruku a neptá se kdo jsi, ale ví kdo její pomoc potřebuje. Ještě jednou moc a moc děkuji celému kolektivu Bílé magie Renata D.

Ďakujem Facebook

Ahoj Marion, chcela by som sa tebe a Pavlovi srdečne poďakovať,
Ďakujem, že ste vždy pri mne, bez ohľadu na to, koľko robím chýb.
Ďakujem, že ste pri mne, keď vás najviac potrebujem.
Ďakujem vám za vašu energiu, lásku, ktorú mi dávate.

Poznáme sa už niekoľko rokov, a vždy ste ma znova a znova prijali, dnes som vás potrebovala a cítila som, ako by ste tu boli.

Všetko sa stalo tak, ako si mi to ty Marion predtým povedala. Som veľmi vďačná za to, že som vás spoznala a pocítila vašu lásku.

V tom, čo robíte a ako konáte, ste jednoducho skvelí, vo svojom povolaní ste perfektní. Môžem vás len ďalej každému odporúčať.

Ešte raz ďakujem ...............................

Facebook

Je nádherné, že existujete! Rozhovory a meditácie s vami sú pre mňa veľkou oporou a dávajú mi pocit, že nie som sama. Ste mojím anjelom!
ĎAKUJEM!!!
So srdečným pozdravom
Vaša M S-P